Kardeşler Karşı Karşıya!

Giriş Tarihi: 18 Mart 2020 22:10

‘Kuruluş Osman’ın 15. bölümü heyecan dolu gelişmeleriyle hayranlarını yine ekran başına kilitledi. Dizinin bu haftaki 15’inci bölümünde Osman Bey’in ele geçirdiği Kongar’ı, Konur Alp’e emanet edince olanlar oldu! Yayın günü, 18 Mart 1915 Çanakkale zaferin 105. yıldönümüne denk gelen dizi ile ilgili sosyal medyada #ŞehitlerÖlmez etiketi ile paylaşımlar yapıldı.

Kongar, Konur Alp'i Böyle Kandırdı

Osman Bey'in, Sofia ile birlikte ele geçirdiği Kongar'ı konuşturması için Konur Alp'i görevlendirdi. İkisi yalnız kaldığında kardeşini ikna etmek için ona Türk olduğunu hatırlatmaya çalışan Konur Alp, kendisine inanmış gibi görünen Kongar tarafından kandırıldı! Kongar tutsaklıktan kurtulmayı başardı ancak Konur Alp'i öldürmeye de eli gitmedi! Geçmişini hatırladığı yalanıyla Konur Alp'i kandırıp Osman Bey'in elinden kurtulan Kongar'ın ne yapacağı ise merak konusu oldu

Yapımcılığını Mehmet Bozdağ'ın; genel yönetmenliğini Metin Günay'ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit'in üstlendiği 'Kuruluş Osman'ın 15'üncü bölümü de seyirciden büyük ilgi görürken, sosyal medyada da trend'ler arasında yer aldı.

Haberin videosunu izlemek için tıklayın!

diğer haberler

Kardeşler Karşı Karşıya!
Osman Bey, Bizans prensesini kurtardı ama…
Dündar Bey'in gözyaşları sel oldu
18 yaşındaki Hayal Tik nerede?
Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Selin Yeninci'ye ödül!
atv ayların değil, yılların birincisi!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN