Müge Anlı'da şoke eden olay! Gülcay Ekinci'nin başına ne geldi?

Giriş Tarihi: 24 Mart 2020 12:45

Gülcay Ekinci'nin kaybında şüpheler enişteyi işaret ediyor. Önce ablasıyla nişanlandı, sonra daha güzel olduğu gerekçesiyle kardeşiyle evlendi. Gülcay Ekinci'ye enişte Mehmet neden şiddet uyguladı? Genç kadının kaybıyla, eniştesinin mi yoksa çocuğunun babası Hacı Yaman'ın alakası var?

Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölüm! Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 24 Mart Salı! Hangi gelişmeler yaşandı? Müge Anlı canlı! Müge Anlı yeni bölüm! Kayseri'de yaşayan Fadime Ekinci, yıllardır haber alamadığı kızı Gülcay Ekinci'yi aramak için atv'nin başarılı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'e başvurdu.

Bir çocuk annesi Gülcay Ekinci nerede?

Komşusunda kaldığı esnada eniştesi Mehmet tarafından şiddet uygulanarak evden alınan ve kız kardeşi Gülçin'in evinde kalmaya başlayan Gülcay Ekinci'den o günden bu yana haber alınamıyordu. Gördü tanıklarının iddialarına göre, genç kadın eniştesi tarafından saçından sürüklenerek komşunun evinden götürüldü. Yayına telefonla bağlanan bir izleyici tüm Türkiye'yi şoke eden açıklamalarda bulundu. İzleyici, Gülcay'ı "Sibel" olarak bildiğini ve Mehmet Bey ile daha önceden nişanlı olduğunu anlattı.

Müge Anlı:" Mide bulandırıcı!"

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı, genç kadın için hiç bir yaşam belirtisi olmadığına dikkat çekti. Mehmet Bey, kayınvalidesini, Fadime Hanım damadını suçladı. Enişte Mehmet'e ulaşan Anlı'nın ekibi Mehmet Bey'in iddiasını ekrana taşıdı. Eniştenin iddiası, Fadime Ekinci'nin kızını para karşılığında erkeklerle görüştürdüğünü yönündeydi. Müge Anlı, çarpık ilişkilerin yaşandığı aile yaşantısına tepki gösterdi. Anlı olay için, mide bulandırıcı, dedi. Bir başka izleyicisi ise, Gülcay Ekinci'nin çocuğunun babası Hacı Yaman'ı işaret etti.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...

Müge Anlı hafta içi her gün 10.00'da atv'de!

diğer haberler

Müge Anlı'da şoke eden olay! Gülcay Ekinci'nin başına ne geldi?
Osman Bey, Bizans prensesini kurtardı ama…
Dündar Bey'in gözyaşları sel oldu
18 yaşındaki Hayal Tik nerede?
Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Selin Yeninci'ye ödül!
atv ayların değil, yılların birincisi!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN