Sosyal medyada tanıştığı kişiyle kaçtı!

Giriş Tarihi: 24 Mart 2020 11:52

19 yaşındaki Seda Özcan nerede?

Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölüm! Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 24 Mart Salı! Hangi gelişmeler yaşandı? Müge Anlı canlı! Müge Anlı yeni bölüm!

19 Mart günü Kocaeli'nin Darıca ilçesinde ailesiyle yaşadığı evi terk eden Seda Özcan'ı aramak için anne Fatma Özcan ve baba Abdullah Özcan atv'nin fenomen programı Müge Anlı'ya katıldı. Aile endişelerini canlı yayında anlattı.

Sosyal medyada tanıştığı kişiyle mi kaçtı?

Gece 2.00 sularında evden ayrılan ve kendisini bekleyen bir taksiye koşar adımlarla binen genç kızın nerede olduğu merak konusu oldu. Babasıyla telefon yüzünden tartışma yaşayan ve sonrasında ortadan kaybolan 19 yaşındaki Seda'nın sosyal medyaya düşkün olduğuna dikkat çekildi. Kızlarının Ramazan Şakar ismindeki kişiyle konuştuğunu anlatan aile, sonrasında birlikte otobüsle Afyon'a gittiklerini oradan da Antalya bileti aldıklarını aktardı. Aile polisin yaptığı araştırmalarda kızları Seda'nın birlikte kaçtığı kişinin evli olduğu ve iki çocuğu bulunduğu bilgisine ulaştığını anlattı. Abdullah Bey, Ramazan isimli şahsın Kütahya Gediz'de yaşadığını söyledi.

Defalarca evden kaçtı!

Kızlarının ilk defa evden kaçmadığını belirten aile, her seferinde geri döndüğünü dikkat çekti. Başka birisiyle kendi isteğiyle sözlenen Seda Özcan'ın hiç tanımadığı birisiyle neden kaçtığı anlaşılamadı. Müge Anlı, Ramazan isimli şahsa 5 gündür kayıp olan genç kızı geri getirmesi için çağrıda bulundu.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...

Müge Anlı hafta içi her gün 10.00'da atv'de!

diğer haberler

Sosyal medyada tanıştığı kişiyle kaçtı!
Osman Bey, Bizans prensesini kurtardı ama…
Dündar Bey'in gözyaşları sel oldu
18 yaşındaki Hayal Tik nerede?
Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Selin Yeninci'ye ödül!
atv ayların değil, yılların birincisi!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN