Demir, Züleyha’nın en ağır cezayı almasını istiyor!

Giriş Tarihi: 26 Mart 2020 23:12

atv’nin Perşembe akşamlarına damga vuran dizisi Bir Zamanlar Çukurova #AslaBırakmam etiketiyle 61. Bölümüyle ekrana geldi.

Müjgan'ın kendisine gönderdiği görüntüleri izleyen Demir, Yılmaz ve Züleyha'ya savaş açtı. Çocuklarına hasret kalınca öfkesine yenik düşerek Demir'i vuran ve onun ağır yaralayan Züleyha, hakim karşısına çıktı.

"Ömrümü adadığım bu kadın, taparcasına sevdiğim bu kadın bu sevgiye layık olamadı!"

Züleyha'nın kaderi Demir'in iki dudağından çıkan söze bağlı... "Evlenirken onun da beni sevdiğini iddia edecek değilim, ama onu mesut etmek için elimden geleni yaptım!" diyen Demir'in sözleri mahkeme salonunda büyük yankı buldu. Ağzından çıkan her söz büyük önem taşıyan Demir: "Onu o kadar çok sevdim ki eski nişanlısı Yılmaz Akkaya'nın Çukurova'ya gelmesini hatta yanı başımızdaki konağa yerleşmesini bile kabul ettim!" dedi. Bütün salonun ağzından çıkacak kelimelere kilitlendiği Demir, bu evlilikte defalarca rencide edildiğini söyledi.

"Bu kadının en ağır şekilde cezalandırılmasını yüce mahkemenizden talep ediyorum!''

Şerefine leke sürüldüğünü ve canına kastedildiğini belirten Demir, Züleyha'nın en ağır şekilde cezalandırılmasını istedi. Demir'in bu sözleri karşısında mahkeme salonunda gerginlik tırmandı. Züleyha'nın özgürlüğüne kavuşamayacak olmasına başta Hünkar olmak üzere salondaki herkes tepki gösterdi.

Yılmaz mahkemede silahını ateşliyor!

Demir'in mahkemedeki ifadesi şok etkisi yarattı. Hakim yaşananlara müdahale etmeye çalıştı. Yılmaz ve Demir arasındaki sözlü tartışma salondakilerin engel olmaya çalışmasına rağmen silah sesleriyle son buldu.

Bir Zamanlar Çukurova her Perşembe 20.00'de atv'de!

diğer haberler

Demir, Züleyha’nın en ağır cezayı almasını istiyor!
Osman Bey, Bizans prensesini kurtardı ama…
Dündar Bey'in gözyaşları sel oldu
18 yaşındaki Hayal Tik nerede?
Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Selin Yeninci'ye ödül!
atv ayların değil, yılların birincisi!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN