“Yalvarırım artık beni görmeye gelme!”

Giriş Tarihi: 26 Mart 2020 23:15

atv’nin büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova #AslaBırakmam etiketiyle bu akşam izleyiciyle buluştu. Yılmaz, Züleyha'yı kurtarmak için adeta mahkeme ile cezaevi arasında mekik dokur.

"Bizim kaderimiz bir değil!"

Yılmaz, Züleyha'yı hapishanede ziyarete gider!

Demir Yaman'ı kasten vurmak suçlamasıyla tutuklu olarak yargılanan Züleyha'nın bu zor süreçte en büyük destekçisi kuşkusuz Yılmaz olur. Yılmaz, Züleyha'yı görmek için bir kez daha hapishaneye ziyarete gider. Sevdiği kadına yemek götüren Yılmaz, onun rahat etmesi için elinden gelen yardımı yapmaya hazırdır.

"Bir eksiğim var onu da sen tamamlayamazsın!"

Züleyha, çocuklarına kavuşmanın tek yolunun Yılmaz ile görüşmeyi sonlandırmak olduğuna inanmaktadır. Evlat hasretiyle yüreği yanan Züleyha: "Bir eksiğim var onu da sen tamamlayamazsın!" diyerek Yılmaz'ın artık ziyaretine gelmemesini ister. Yılmaz ile kaderlerinin bir olmadığına inanan Züleyha, artık bu aşktan vazgeçmeye kararlıdır. Yılmaz'ın ise pes etmeye hiç niyeti yoktur.

Züleyha'nın gözyaşları!

Züleyha, sevmekten bir an olsun vazgeçmediği Yılmaz'a, ben bu sevda yüzünden çocuklarımdan mahrum kalacaksam senden de sevdamdan da vazgeçerim, diyerek aşkını yüreğine gömmek ister. Kalpleri bir olan aşıkların elleri bir gün yeniden birleşecek midir?

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de atv'de!

diğer haberler

“Yalvarırım artık beni görmeye gelme!”
Osman Bey, Bizans prensesini kurtardı ama…
Dündar Bey'in gözyaşları sel oldu
18 yaşındaki Hayal Tik nerede?
Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Selin Yeninci'ye ödül!
atv ayların değil, yılların birincisi!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN