18 yaşındaki Hayal Tik nerede?

Giriş Tarihi: 01 Nisan 2020 17:31

atv'de hafta içi her gün 16.20'de izleyiciyle buluşan Esra Erol'da birbirinden çarpıcı konuları ekrana taşımaya devam ediyor. | Esra Erol kesintisiz izle! | Esra Erol HD izle! | Esra Erol'da canlı izle! |

Esra Erol yeni bölüm | Esra Erol 1 Nisan Çarşamba!

Hayal Tik 3 aydır kayıp!

İstanbul Yeşilpınar'da hayatını sürdüren Ali - Varyet Tik çifti 2001 doğumlu kızları Hayal Tik'e bulmak için atv'nin başarılı programı Esra Erol'daya başvurdu. Kızları 27 Aralık 2019 tarihinde ortadan kaybolduktan hemen sonra kayıp başvurusunda bulunan Ali Bey ve Varyet Hanım, Hayal'in Muğla'da olduğu yönünde ifade verdiğini söyledi.

Hayal Tik evi neden terk etti?

Hayal'in neden bütün eşyalarını alarak ailesiyle yaşadığı evi terk ettiğinin sorusunun cevabı canlı yayında arandı. Evlerinde herhangi bir huzursuzluk olmadığını belirten aile kızlarının neden evden gitmek istediğini anlamadıklarını söyledi. Evden ayrıldıktan sonra annesi Varyet Hanım'ı br kez arayan Hayal, onun üzülmemesini istedi ve telefonu kapattı. Ailenin anlattıklarına göre özel üniversiteyi kazanan genç kız ailesinin maddi durumu olmadığı için okula gidemedi. Evlat hasreti çeken aile iddiaya göre bu sebepten kızlarıyla ters düştü. Halay'i el üstünde tuttuklarını belirten aile başarılı televizyoncu Esra Erol'dan yardım istedi ve kızlarının eve dönmesi yönünde çağrıda bulundu. Uyku bile uyuyamadığı anlatan Ali Bey ve Varyet Hanım, Hayal'in bir an önce eve dönmesini istedi.

diğer haberler

18 yaşındaki Hayal Tik nerede?
Esra Erol'da gergin anlar! Eski eşler arasında bitmeyen hesaplaşma! Esra Erol kesintisiz izle! Esra Erol 4 Haziran Perşembe
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe neler oldu? Çağla Tuğaltay cinayetinde flaş gelişme!
Ayşe Altuntaş nerede? Görgü tanığı konuştu! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 4 Haziran Perşembe 2020!
Müge Anlı, Saliha Barutçu'nun yıllardır görmediği oğlu Zülfikar Şah Yılmaz’ı buldu! Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe!
Müge Anlı "Yılın en yaratıcı 50 Listesi'nde!"
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN