Müge Anlı'da göz yaşartan kavuşma!

Giriş Tarihi: 02 Nisan 2020 11:40

Müge Anlı ile Tatlı Sert 2 Nisan Çarşamba! Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölüm!

İstanbul'da yaşayan Cevat Adak 38 yıl önce komşuları aracılığıyla Tuğba'yı aramak için atv'nin başarılı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'e başvurdu.Kız kardeşine canlı yayında seslenen Cevat Bey, eksiliğini hissetiyoruz, demişti. Bütün kardeşlerin aynı fikirde olduğunu söyleyen Cevat Bey kız kardeşinin yayına bağlanmasını istedi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 2 Nisan Çarşamba! neler oldu? Hangi gelişmeler yaşandı? Müge Anlı canlı! Müge Anlı yeni bölüm! Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle! Son dakika Müge Anlı!

Tuğba Hanım'ın kardeşlerine tepkisi...

Müge Anlı müjdeli haberi verdi ve Tuğba Hanım'ı bulduğunu söyledi. 9 yaşında evlatlık olduğunu öğrenen Tuğba Hanım, biyolojik ailesine tepkiliydi.Görüşmek istemiyorum diyen Tuğba Hanım'ı bugün kardeşlerini görmek için Müge Anlı ile Tatlı Sert stüdyosundaydı.

Müge Anlı'yı duygulandıran kavuşma!

8 aylıkken evlatlık verilen Tuğba, kardeşleriyle 38 yıl sonra ilk kez atv'nin başarılı programı Müge Anlı'da kavuştu.Gözyaşları içinde gerçekleşen buluşma hem sitem hem de gözyaşı vardı.

Kırgınlıklarını dile getiren Tuğba Hanım yaşadığı duyguları anlatırken stüdyoda bulunan kardeşleri onu bağrına basmaya çoktan hazırdı. Müge Anlı kardeşlerin filmleri aratmayan hayat hikayesini dinlerken duygusal anlar yaşadı.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...

Müge Anlı hafta içi her gün 10.00'da atv'de!

diğer haberler

Müge Anlı'da göz yaşartan kavuşma!
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe neler oldu? Çağla Tuğaltay cinayetinde flaş gelişme!
Müge Anlı, Saliha Barutçu'nun yıllardır görmediği oğlu Zülfikar Şah Yılmaz’ı buldu! Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe!
Müge Anlı "Yılın en yaratıcı 50 Listesi'nde!"
Ünlü oyuncu Sumru Yavrucuk'un kayıp köpeğini Müge Anlı buldu!
16 yaşındaki Sıla'yı Müge Anlı buldu! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 2 Haziran Salı 2020!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN