atv.com.tr 7 kategoride birinci

Giriş Tarihi: 10 Nisan 2020 13:54

Türkiye'nin en çok izlenen televizyon kanalı olan atv'nin internet sitesi atv.com.tr, TV kanallarının web siteleri arasında toplam 7 kategoride birinci oldu.

Televizyon kanallarının internet performanslarını karşılaştıran İnternet Reklamcılar Derneği (IAB)'nin resmi ölçümlerini yapan Gemius raporlarına göre; atv'nin internet sitesi geçtiğimiz Mart ayında da rakiplerini geride 7 kategoride birinci olan TV kanalı sitesi oldu.
Mart 2020'de atv.com.tr; "PV/Mobile", "PV/Mobile-Phones", "Time Spent Per User/Mobile", "Time Spent Per User/Mobile-Phones", "Time Spent Per Visit/Total", "Time Spent Per Visit/Mobile" ve "Time Spent Per Visit/Mobile-Phones" kategorilerinde tüm rakiplerinin önünde, en çok tercih edilen televizyon internet sitesi olarak tescil edildi.

diğer haberler

atv.com.tr 7 kategoride birinci
Esra Erol'da gergin anlar! Eski eşler arasında bitmeyen hesaplaşma! Esra Erol kesintisiz izle! Esra Erol 4 Haziran Perşembe
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe neler oldu? Çağla Tuğaltay cinayetinde flaş gelişme!
Ayşe Altuntaş nerede? Görgü tanığı konuştu! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 4 Haziran Perşembe 2020!
Müge Anlı, Saliha Barutçu'nun yıllardır görmediği oğlu Zülfikar Şah Yılmaz’ı buldu! Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe!
Müge Anlı "Yılın en yaratıcı 50 Listesi'nde!"
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN