Kuruluş Osman Çarşambanın zirvesinde!

Giriş Tarihi: 14 Mayıs 2020 11:05

Çarşamba akşamları atv'de ekranlara gelen Kuruluş Osman, yayınlandığı yeni bölümüyle seyirciyi ekrana kilitlerken, reyting listesinin de zirvesinde yer aldı. Osman Bey'in, Balgay'ın elinden kaçarken ağır yaralandığı finaliyle zirve yapan 21'nci bölüm, Tüm Kişiler'de %12,33 izlenme oranı ve %26,87 izlenme payı ile birinci, AB Sosyal Statü'de %10,06 izlenme oranı ve %22,71 izlenme payı ile ikinci ve 20+ABC1'de %12,06 izlenme oranı ve %25,77 izlenme payı elde ederek ikinci oldu.

Osman Bey düştüğü yerden kalkabilecek mi?

#KuruluşRuhu etiketiyle sosyal medyada da büyük ilgi gören Kuruluş Osman, Türkiye'de trend listesinde ikinci sıraya yükselirken, dünya trend listesinde de yer aldı.

Bölümün ardından yayınlanan 22'inci bölüm fragmanı 'Kuruluş Osman' hayranlarında büyük heyecan yarattı. "Osman Bey, kendisine kurulan tuzaktan nasıl kurtulacak?", "Bala Hatun, Osman Bey'in yaralandığını duyunca ne yapacak?", "Alişar'ın gerçek yüzünü görmeye başlayan Dündar, doğru yolu bulacak mı?", "Osman Bey'in yaralanması ile Kayı Obası'nda dengeler nasıl şekillenecek?" soruları çarşamba akşamı ekrana gelecek 22'inci bölümde yanıt bulacak.

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ'a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay'ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit'in üstlendiği Kuruluş Osman, atv ekranlarında çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam edecek.

Kuruluş Osman 21. Bölümü izlemek için tıklayın

diğer haberler

Kuruluş Osman Çarşambanın zirvesinde!
Esra Erol'da gergin anlar! Eski eşler arasında bitmeyen hesaplaşma! Esra Erol kesintisiz izle! Esra Erol 4 Haziran Perşembe
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe neler oldu? Çağla Tuğaltay cinayetinde flaş gelişme!
Ayşe Altuntaş nerede? Görgü tanığı konuştu! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 4 Haziran Perşembe 2020!
Müge Anlı, Saliha Barutçu'nun yıllardır görmediği oğlu Zülfikar Şah Yılmaz’ı buldu! Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe!
Müge Anlı "Yılın en yaratıcı 50 Listesi'nde!"
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN