Ebru Canpolat hakkında şoke eden iddialar! Esra Erol yeni bölüm! | Esra Erol 15 Mayıs Cuma

Giriş Tarihi: 15 Mayıs 2020 18:16

Esra Erol'da birbirinden çarpıcı konuları ekrana taşımaya devam ediyor. Bir hafta evli kaldığı Ebru Canpolat'ı aramak için atv'nin başarılı programı Esra Erol'daya katılan Yusuf Helvacı'nın büyük iddiası! Esra Erol'da 15 Mayıs Cuma neler oldu?

Esra Erol kesintisiz izle! | Esra Erol HD izle!| Esra Erol'da canlı izle! | Esra Erol yeni bölüm! | Esra Erol 15 Mayıs Cuma

Bir hafta evli kaldığım Ebru Canpolat Helvacı benimle nafaka için evlendi diyen Yusuf Helvacı, 14 Mayıs Perşembe günü atv'nin başarılı programı Esra Erol'daya başvurdu. 3 yıl önce eşini kaybeden ve internet üzerinden tanıştığı Ebru Hanım ile yeni bir yuva kuran Yusuf Bey, eşinin insanları evlilik vaadiyle dolandırdığını öne sürdü. "Karım Ebru ile sadece bir hafta aynı evde yaşadık, benim gibi çok kişiyi evlilik vaadiyle dolandırmış benimle evlenmesinin tek nedeni benden nafaka almakmış!" diyen Yusuf Helvacı eşiyle canlı yayında yüzleşti.

Yusuf Helvacı ve Ebru Canpolat'ın büyük yüzleşmesi!

Esra Erol'da 15 Mayıs Cuma neler oldu? 30 Mart 2020'de evlendiği kişiyi 6 Nisan'da terk eden Ebru Hanım hakkındaki iddiaları yanıtladı. Dün yayına telefonla bağlanan Ebru Canpolat bu defa kameralar önüne geçti. Eşi Yusuf Bey tarafından sürekli sözlü şiddet gördüğünü öne süren Ebru Hanım iftiraya uğradığını belirtti. Tüfekle tehdit edildiğini iddia eden hanımefendi ilişkilerine ikinci bir şans verdiğin söyledi. Daha önce dört kez evlilik yaptığını Yusuf Helvacı'dan saklayan Ebru Hanım için canlı yayına telefonlar yağdı. Bir çok kişi Ebru Canpolat'ın kendisini veya bir yakınını dolandırıldığı iddiasıyla yayına telefonla bağlandı.

Esra Erol'da 15 Mayıs Cuma neler oldu?

Ali Celepoğlu Uğurcan'ın babası mı? DNA Testi sonucu açıklanacak! Gerçekler ortaya çıkacak? Yusuf Helvacı ve Ebru Helvacı kozlarını canlı yayında paylaşacak.Evladını terk eden Dilek eve dönecek mi? Hepsi ve daha fazlası 15 Mayıs Cuma 16.20'de atv'de!

İlgili haber için tıklayın!

Esra Erol'da hafta içi her gün 16.20'de atv'de!

atv'yi canlı olarak izlemek için tıklayın!

diğer haberler

Ebru Canpolat hakkında şoke eden iddialar! Esra Erol yeni bölüm! | Esra Erol 15 Mayıs Cuma
Esra Erol'da gergin anlar! Eski eşler arasında bitmeyen hesaplaşma! Esra Erol kesintisiz izle! Esra Erol 4 Haziran Perşembe
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe neler oldu? Çağla Tuğaltay cinayetinde flaş gelişme!
Ayşe Altuntaş nerede? Görgü tanığı konuştu! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 4 Haziran Perşembe 2020!
Müge Anlı, Saliha Barutçu'nun yıllardır görmediği oğlu Zülfikar Şah Yılmaz’ı buldu! Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe!
Müge Anlı "Yılın en yaratıcı 50 Listesi'nde!"
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN