Esra Erol'da 15 Mayıs Cuma neler oldu?

Giriş Tarihi: 15 Mayıs 2020 18:50

Esra Erol kesintisiz izle! | Esra Erol HD izle!| Esra Erol'da canlı izle! | Esra Erol yeni bölüm! | Esra Erol 15 Mayıs Cuma!

atv'nin başarılı programı Esra Erol'da ilginç olayları ve sıra dışı hayatları ekrana taşımasıyla ve gerçekleri ortaya çıkarmasıyla büyük ses getirmeye devam ediyor.

Mukaddes Oybak'ın büyük iddiası! Dördüncü evliliklerinde de mutluluğu bulamadılar!

Mukaddes Oybak (36) kocam Erol Oybak (43), 2 yaşındaki kızımı 46 gündür kaçırıyor, iddiasıyla atv'nin başarılı programı Esra Erol'daya katıldı. Denizli'de yaşayan ve 3 buçuk senedir evli olan Oybak çiftinin çatırdayan evliliği canlı yayına taşındı. Genç kadın eşinin alkol alıp kendisini sokağa attığını öne sürdü.

Dördüncü evliliklerinde de mutluluğu bulamadılar!

29 Mart tarihinde 2 yaşındaki kızı Raziye Gülcan'ı bakıcıya teslim eden Mukaddes Hanım iddiasına göre bir daha evladını göremedi. Çocuğunun sesini duyamamaktan ve hiç bir şekilde kızını görememekten dert yandı. Genç kadın evliliğin ilk yıllarında mutlu olduklarını belirten genç kadın zor günler yaşadığını söyledi.Karı koca dördüncü evliliklerinde de mutluluğu bulamadı.

Erol Oybak canlı yayında!

İddiaların odağındaki isim Erol Oybak kızını annesinden kaçırdığı iddiasını reddetti. Eşinin telefonuna mesaj geldiğini ve sonrasında evliliklerinin bitme noktasına geldiğini söyledi. Kendisine iftira atıldığını belirten Mukaddes Hanım gözyaşlarına boğuldu.

Ebru Canpolat hakkında şoke eden iddialar!

Bir hafta evli kaldığım Ebru Canpolat Helvacı benimle nafaka için evlendi diyen Yusuf Helvacı, 14 Mayıs Perşembe günü atv'nin başarılı programı Esra Erol'daya başvurdu. 3 yıl önce eşini kaybeden ve internet üzerinden tanıştığı Ebru Hanım ile yeni bir yuva kuran Yusuf Bey, eşinin insanları evlilik vaadiyle dolandırdığını öne sürdü. "Karım Ebru ile sadece bir hafta aynı evde yaşadık, benim gibi çok kişiyi evlilik vaadiyle dolandırmış benimle evlenmesinin tek nedeni benden nafaka almakmış!" diyen Yusuf Helvacı eşiyle canlı yayında yüzleşti.

Yusuf Helvacı ve Ebru Canpolat'ın büyük yüzleşmesi!

Esra Erol'da 15 Mayıs Cuma neler oldu? 30 Mart 2020'de evlendiği kişiyi 6 Nisan'da terk eden Ebru Hanım hakkındaki iddiaları yanıtladı. Dün yayına telefonla bağlanan Ebru Canpolat bu defa kameralar önüne geçti. Eşi Yusuf Bey tarafından sürekli sözlü şiddet gördüğünü öne süren Ebru Hanım iftiraya uğradığını belirtti. Tüfekle tehdit edildiğini iddia eden hanımefendi ilişkilerine ikinci bir şans verdiğin söyledi. Daha önce dört kez evlilik yaptığını Yusuf Helvacı'dan saklayan Ebru Hanım için canlı yayına telefonlar yağdı. Bir çok kişi Ebru Canpolat'ın kendisini veya bir yakınını dolandırıldığı iddiasıyla yayına telefonla bağlandı.

İlgili haber için tıklayın!

Esra Erol'da 15 Mayıs Cuma neler oldu?

Ali Celepoğlu Uğurcan'ın babası mı? DNA Testi sonucu açıklandı. Gerçekler ortaya çıktı. Ali Celepoğlu Uğurcan'ın babası çıkmadı. Yusuf Helvacı ve Ebru Helvacı kozlarını canlı yayında paylaştı.Evladını terk eden Dilek eve döndü.

Esra Erol'da hafta içi her gün 16.20'de atv'de!

atv'yi canlı olarak izlemek için tıklayın!

diğer haberler

Esra Erol'da 15 Mayıs Cuma neler oldu?
Esra Erol'da gergin anlar! Eski eşler arasında bitmeyen hesaplaşma! Esra Erol kesintisiz izle! Esra Erol 4 Haziran Perşembe
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe neler oldu? Çağla Tuğaltay cinayetinde flaş gelişme!
Ayşe Altuntaş nerede? Görgü tanığı konuştu! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 4 Haziran Perşembe 2020!
Müge Anlı, Saliha Barutçu'nun yıllardır görmediği oğlu Zülfikar Şah Yılmaz’ı buldu! Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe!
Müge Anlı "Yılın en yaratıcı 50 Listesi'nde!"
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN