''Karadeniz'' rüzgarı Paraguay'da esiyor!

Giriş Tarihi: 15 Mayıs 2020 11:53

atv'nin sevilen dizisi "SEN ANLAT KARADENİZ" Güney Amerika'yı fethetmeye devam ediyor.

atv'nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz daha önce Güney Amerika'nın Meksika, Şili, Kolombiya, Kosta Rika ve Panama televizyonlarında izleyicilerin beğenisine çıkmış, bu ülkelerde çok sevilmiş ve büyük ilgi uyandırmıştı. Sen Anlat Karadeniz yeni macerasına bu kez Paraguay'da devam ediyor. "Fugitiva" adıyla yayınlanan dizi, Paraguay'ın lider kanalı Telefuturo'da hafta içi her gün prime time saatinde yayınlanmaya başladı.

Paraguay'ın magazin programlarında da dikkat çeken dizi için "Dünyada milyonlarca kadının maruz kaldığı aile içi şiddeti konu alan başarılı bir dizi" değerlendirilmesi yapıldı. "Sen Anlat Karadeniz", hafta içi her akşam Paraguaylı izleyicilerin karşısında olacak. Böylelikle Sen Anlat Karadeniz, Paraguay ile birlikte tüm dünyada toplam otuz iki ülkede yayınlanmış oldu.

Telefuturo Magazin Program

Telefuturo Fragman

diğer haberler

''Karadeniz'' rüzgarı Paraguay'da esiyor!
Esra Erol'da gergin anlar! Eski eşler arasında bitmeyen hesaplaşma! Esra Erol kesintisiz izle! Esra Erol 4 Haziran Perşembe
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe neler oldu? Çağla Tuğaltay cinayetinde flaş gelişme!
Ayşe Altuntaş nerede? Görgü tanığı konuştu! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 4 Haziran Perşembe 2020!
Müge Anlı, Saliha Barutçu'nun yıllardır görmediği oğlu Zülfikar Şah Yılmaz’ı buldu! Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe!
Müge Anlı "Yılın en yaratıcı 50 Listesi'nde!"
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN