Sokaklar 42 gün sonra gençlerin...

Giriş Tarihi: 15 Mayıs 2020 23:07

Koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan önlemlerden biri de 20 yaş altı ve 65 yaş üstünün sokağa çıkmalarının kısıtlanmasıydı. Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı koronavirüs tedbirleri sonrası sokağa çıkmaları kısıtlanan 15-20 yaş arası gençler 42 gün aradan sonra sokakla buluştu.

Sokaklar gençlerin!

Sokaklar 42. gün sonra gençlerin oldu. İçleri Bakanlığı 15 - 20 yaş arası gençlerin sokağa çıkmalarına müsaade etti. 4 saat sokaklarda olan geçler, parkları, sokakları, caddeleri doldurdu. Sosyal mesafeyi koruyan gençler, yaklaşık bir buçuk aylık aranın ardından sosyalleşme imkanı buldu. Belli gün ve saatlerde sokağa çıkabilen 65 yaş üstü ve 20 yaş altına sokağa çıkma yasağı 27 Mayıs'ta tamamen kalkacak.

atv Haber, Türkiye'nin ve dünyanın sıcak gündemini aktarırken, hızlı, doğru, tarafsız habercilik anlayışıyla güvenirliğin ve saygınlığın adresi olmaya devam ediyor.

diğer haberler

Sokaklar 42 gün sonra gençlerin...
Esra Erol'da gergin anlar! Eski eşler arasında bitmeyen hesaplaşma! Esra Erol kesintisiz izle! Esra Erol 4 Haziran Perşembe
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe neler oldu? Çağla Tuğaltay cinayetinde flaş gelişme!
Ayşe Altuntaş nerede? Görgü tanığı konuştu! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 4 Haziran Perşembe 2020!
Müge Anlı, Saliha Barutçu'nun yıllardır görmediği oğlu Zülfikar Şah Yılmaz’ı buldu! Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe!
Müge Anlı "Yılın en yaratıcı 50 Listesi'nde!"
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN