Kuruluş Osman'ın 22. Bölümünde neler olacak? Kuruluş Osman yeni bölüm izle | Kuruluş Osman kesintisiz izle! | Kuruluş Osman canlı izle!

Giriş Tarihi: 20 Mayıs 2020 11:45

Kuruluş Osman 20 Mayıs Çarşamba nefes kesen bir bölümle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Osman Bey ile Bala Hatun arasında hangi sürpriz gelişme yaşanacak?

Kuruluş Osman bu akşam 20.30'da muhteşem bir bölümle izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Osman Bey Dündar-Alişar ittifakını bozabilecek mi? Osman Bey ile Bala Hatun arasında neler olacak? Alişar intikamı için nasıl bir yol izleyecek?

Kuruluş Osman yeni bölüm izle! Kuruluş Osman 22. Bölüm! Kuruluş Osman canlı izle! Kuruluş Osman kesintisiz izle! Kuruluş Osman tek parça izle!

Geçen bölümde Moğollardan kaçarken yaralanan Osman Bey, gördüğü rüyanın ardından Şeyh Edebalı'nın manevi desteğini alarak tüm cephelerde hürriyet mücadelesini başlatıyor! Osman Bey, Dündar-Alişar ittifakının planına nasıl karşılık verecek?

Osman Bey ve Bala Hatun arasındaki sürpriz gelişme ne olacak? Dündar, Kayı Obası'nda planladığı darbe başarılı olacak mı?

Osman Bey ve Alplerinin Balgay ve Moğollara karşı hamlesi ne olacak? Alişar'la evlenen Aygül, Osman Bey'den intikam almak için ne yapacak?

Kuruluş Osman'ın son bölümünde neler oldu?

Aygül'ün ihanetine uğrayarak yakalanan Osman Bey, bu bölümde Moğolların elinde ölüm kalım mücadelesi veriyor. "Bana verdiğin sadakat sözünü çiğnedin Osman" diyen Balgay, Osman Bey'i darağacına asarken, oğlu Bahadır'la birlikte beyliği geri almak için sinsice bir plan kuran Dündar, Gündüz ve Bamsı beyleri tuzağa düşürüyor. Osman Bey, Moğolların elinden nasıl kurtulacak? Dündar'ın tuzağına düşen Gündüz ve Bamsı beylerin akıbeti ne olacak? Şehit oğlunun nişanlısı Burçin tarafından vurulan Bamsı Bey, hayatta kalabilecek mi? Dündar, Kayı Obası'nda darbe yapıp beyliği alacak mı? Baba evine dönen Bala Hatun, Osman Bey'den vazmı geçecek? İntikam yemini eden Aygül, Alişar'la evlenecek mi? Kongar, Osman Bey'e yardım edecek mi?

Kuruluş Osman'ın 23. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Kuruluş Osman'ın 23. Bölüm Fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacaktır.

Kuruluş Osman yeni bölüm fragman! Kuruluş Osman 23. Bölüm Fragmanı!

O, kömür karası gözleriyle, gaza ve hürriyet ateşini tutuşturacaktı. Adı, Ertuğrul Gazi oğlu Osman'dı…

Karanlığın içinde ona yol gösteren "aşk" oldu…

Kan ve gözyaşıyla sulanan topraklarda, gök ekini gibi biçilen; yedi göğü, yedi yeri, dağları, denizleri aşacak bir milletin rüyasını "aşkla" gördü.

Gücünü kılıcından değil, "aşktan" aldı… Zorbalığa adaletle; köleliğe hürriyetle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını "aşkla" verdi.

72 milleti kıran bozuk düzene karşı başkaldırı, mazlumların sessiz çığlığına umut, Kuruluş'un adı oldu…

Kuruluş Osman… 400 çadırlık bir obadan, "ilahi aşkla" kurulan bir cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi.

diğer haberler

Kuruluş Osman'ın 22. Bölümünde neler olacak? Kuruluş Osman yeni bölüm izle | Kuruluş Osman kesintisiz izle! | Kuruluş Osman canlı izle!
Yeşim Ceren Bozoğlu Kuruluş Osman kadrosuna katıldı!
Osman Bey, Alişar’ın cezasını kesti
Kayı Alpleri Alişar'ın konağını ele geçirdi!
Osman Bey ve Alişar'ın düellosu nefes kesti!
Söğüt'te büyük yüzleşme
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN