Müge Anlı ekranlara dönüyor!

Giriş Tarihi: 20 Mayıs 2020 15:56

atv’nin fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert koronavirüs dolayısıyla yayınlarına bir süreliğine ara vermişti. Ekranların aranılan ismi araştırmacı gazeteci Müge Anlı'dan sevindiren haber geldi.

Faili meçhul cinayetleri aydınlatan, hasret kalanları kavuşturan, kayıpları bulan Müge Anlı ile Tatlı Sert 1 Haziran'dan itibaren ekranlara geri dönüyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert'ten sevindiren haber!

Programın yeniden ekrana dönmesini bekleyenlere müjdeli haber... Müge Anlı ile Tatlı Sert'in yayın tarihi belli oldu. Gündüz kuşağının başarılı ismi Müge Anlı'nın programı bir süredir kolaj bölümleriyle ekranlara geliyordu. Yeni bölümleri büyük bir merakla beklenen program için geri sayım başladı. Yurt içi ve yurt dışında büyük bir ilgiyle takip edilen reyting rekortmeni program canlı yayınla 1 Haziran'da atv'de!

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert, 1 Haziran'dan itibaren hafta içi her gün canlı yayınla atv'de!

Müge Anlı ile Tatlı Sert'in bölümleri için tıklayın!

diğer haberler

Müge Anlı ekranlara dönüyor!
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe neler oldu? Çağla Tuğaltay cinayetinde flaş gelişme!
Müge Anlı, Saliha Barutçu'nun yıllardır görmediği oğlu Zülfikar Şah Yılmaz’ı buldu! Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe!
Müge Anlı "Yılın en yaratıcı 50 Listesi'nde!"
Ünlü oyuncu Sumru Yavrucuk'un kayıp köpeğini Müge Anlı buldu!
16 yaşındaki Sıla'yı Müge Anlı buldu! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 2 Haziran Salı 2020!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN