Esra Erol'da 21 Mayıs Perşembe neler oldu? Esra Erol'da 21 Mayıs Perşembe! Esra Erol kesintisiz izle! | Esra Erol HD izle!| Esra Erol'da canlı izle! |

Giriş Tarihi: 21 Mayıs 2020 18:55
Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2020 23:04
ABONE OL

Esra Erol kesintisiz izle! | Esra Erol HD izle!| Esra Erol'da canlı izle! | Esra Erol yeni bölüm! | Esra Erol 21 Mayıs Perşembe

Uğurcan 20 yıl sonra gerçeğiyle yüzleşecek! Uğurcan ve Emirhan kardeş mi? Uğur Yazar, Uğurcan'ın babası mı? Burhan Onbey'in eşi Pınar Onbey, Mutlu Kirli ile birlikte mi? Meryem Ula eşi ve onun ailesi atfaından şiddet mi görüyor? Esra Erol'da 21 Mayıs Perşembe neler oldu? Esra Erol'da 21 Mayıs Perşembe!

Meryem Ula şiddet mağduru mu? Eşi, kayınpederi ve kayınvalidesinden şiddet mi gördü?

"Kocam Şahin, kayınpederim Ali ve kayınvalidem Güllü beni sokağa attılar, 5 çocuğumu bana göstermiyorlar!" iddiasıyla atv'nin başarılı programı Esra Erol'daya başvuran Meryem Ula yaşadıklarını canlı yayında anlattı. Daha önce eşinin başka birisiyle yazışmalarını yakaladığını belirten Meryem Hanım zor günler geçirdiğini söyledi.

Çocukları için bu evliliğini sürdüğünü belirten Meryem Ula, evlatlarıma 35 gündür hasret kaldım, dedi. 16 Nisan'da eşinin eve alkollü geldiğini kayınpederinin kendisine keserle saldırığını aynı gün eşi ve kayınvalidesi tarafından şiddet gördüğünü öne sürdü. Eşi Şahin Ula'nın yatak odalarında arkadaşlarıyla birlikte alkol aldığını ve kumar oynadıklarını iddia etti.

Gelin kaynana canlı yayında karşı karşıya!

"Aç kaldım, susuz kaldım, giyecek elbisem olmadı!" diyen Meryem Hanım gözyaşlarına engel olamadı. "Kayınvalidem Güllü benden daha güzel bir gelin alacakmış, benden daha iyisini bulamaz!" iddiasında da bulunan Meryem Hanım'ın annesi Hanife Hanım kızına şu sözlerle destek çıktı. "Kızımın yüzünü en son 1 yıl önce gösterdiler, kızımı telefonda konuşmama bile izin vermiyorlardı..." İddiaların odağındaki kayınvalide Güllü Hanım yayına telefonla bağlandı ve gelinin yalan söylediğini öne sürdü. Gelininin çocuklara şiddet uyguladığını da söyledi.

Şahin Ula iddialara yanıt verdi!

Para yüzünden küçük bir tartışma yaşadıklarını öne süren Şahin Ula, iddiaları yalanladı. Tansiyonun yükseldiği telefon konuşmasında "Eşimi geri getirecektim ama şu saatten sonra o bitti!" diyen Şahin Bey, eşiyle hararetli tartışmalar yaşadı. Meryem Hanım ise eşine kolunun "Şahin aşkım" yazısını hak etmediğini söyledi.

Pınar Onbey hakkındaki iddialara yanıt verdi! 10 yıllık evliliğini Mutlu Kirli yüzünden mi bitirdi?

Esra Erol kesintisiz izle! | Esra Erol HD izle!| Esra Erol'da canlı izle! | Esra Erol yeni bölüm! | Esra Erol 21 Mayıs Perşembe

Pınar Onbey eşi Burhan Onbey'i neden terk etti?

"Eşim Pınar'ın Mutlu Kirli'nin yanına kaçtığı Mutlu'nun karısı Fatma'dan öğrendim!" diyen Burhan Onbey gerçeklerin ortaya çıkması için Esra Erol ve ekibinden 20 Mayıs Çarşamba günü yardım istemişti.

10 yıllık evliliğinin bitişi, 7 yaşında ve 21 aylık iki çocuğun biyolojik babasının kendisi olduğuna dair aklında soru işaretleri olduğunu belirten Burhan Bey, sorularına bugünde canlı yayında yanıt aradı. 18 Ocak'ta eşi tarafından terk edildiğini anlatan Burhan Bey, eşinin Mutlu Kirli'nin yanında olduğunu öne sürdü.

Pınar Onbey iddiaları yanıtladı!

4 aydır kayıp olan Pınar Hanım, eşinin söylediği bütün iddiaların yalan olduğunu belirterek söze başladı. "Hiçbirini ben kabul etmiyorum. Bizim evliliğimiz onun anlattığı gibi bir evlilik değildi. Daha evlendikten üç ay sonra başladı şiddet ve on yıl oyunca devam etti. Her türlü psikolojik anlatamadığım bir sürü küfürlere maruz kaldım. Kız kardeşime, aileme etmediği küfür kalmadı. Pideciye çağırıyorlar beni, kendiler bu şekilde bağlantı kuruyorlar. Mutlu Kirli ile arkadaşız. Bir bayanla bir erkeğin arkadaş olması herhangi bir duygusal ilişki anlamına gelmiyor!"

ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

Esra Erol'da hafta içi her gün 16.20'de atv ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Esra Erol'da 21 Mayıs Perşembe neler oldu? Esra Erol'da 21 Mayıs Perşembe! Esra Erol kesintisiz izle! | Esra Erol HD izle!| Esra Erol'da canlı izle! |

İzlemek için tıklayın!

diğer haberler

Esra Erol'da 21 Mayıs Perşembe neler oldu? Esra Erol'da 21 Mayıs Perşembe! Esra Erol kesintisiz izle! | Esra Erol HD izle!| Esra Erol'da canlı izle! |
Esra Erol, Ceylan için yeni bir hayat kurdu
Fatma Şahin'den Esra Erol'da programına destek
22 yıldır hiç görmediği annesine Esra Erol'da kavuştu
Esra Erol'da programında Dünya Engelliler Gününe dikkat çekildi
Esra Erol genç kızların sesi oldu
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN