Kesişen Dünyalar film konusu ne? Kesişen Dünyalar film oyuncuları? Kesişen Dünyalar kaç yılında çekildi?

Giriş Tarihi: 21 Mayıs 2020 17:34

Kesişen Dünyalar bu akşam 21.00'de atv ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Kesişen Dünyalar film konusu ne? Kesişen Dünyalar film oyuncuları? Kesişen Dünyalar kaç yılında çekildi? Bilim kurgu türündeki filmleri sevenlerin büyük ilgi gösterdiği Kesişen Dünyalar filmi konusu nedir? Kesişen Dünyalar filmi oyuncuları kim? Kesişen Dünyalar filmi yönetmeni kim? Kesişen Dünyalar kaç yılında çekildi?

Keşişen Dünyalar film konusu ne?

Dram, bilim kurgu ve romantik türlerini kapsayan 2017 yılı yapımı filmin yönetmen koltuğunda Fedor Bondarchuk oturuyor. Yaşanan bir kaza sonucunda bir uzay gemisinin dünya atmosferine girmesi sonucu başlayan hikayede düşen gemideki uzaylıyı, bir kız öğrenci Julia'nın kurtarmasıyla hikaye başlar. Julia ve uzaylı arasında sıkı bir gelişir.

Keşişen Dünyalar filmi oyuncuları kim?

Kesişen Dünyalar film konusu ne? Kesişen Dünyalar film oyuncuları? Kesişen Dünyalar kaç yılında çekildi? Bilim kurgu türündeki filmleri sevenlerin büyük ilgi gösterdiği Kesişen Dünyalar filmi konusu nedir? Kesişen Dünyalar filmi oyuncuları kim? Kesişen Dünyalar filmi yönetmeni kim? Kesişen Dünyalar kaç yılında çekildi? atv ekranlarına bu akşam gelecek olan Kesişen Dünyalar filmi için geri sayım başladı. Irina Starshenbaum, Alexander Petrov, Rinal Mukhametov gibi oyuncuların yer alıyor.

diğer haberler

Kesişen Dünyalar film konusu ne? Kesişen Dünyalar film oyuncuları? Kesişen Dünyalar kaç yılında çekildi?
Esra Erol'da gergin anlar! Eski eşler arasında bitmeyen hesaplaşma! Esra Erol kesintisiz izle! Esra Erol 4 Haziran Perşembe
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe neler oldu? Çağla Tuğaltay cinayetinde flaş gelişme!
Ayşe Altuntaş nerede? Görgü tanığı konuştu! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 4 Haziran Perşembe 2020!
Müge Anlı, Saliha Barutçu'nun yıllardır görmediği oğlu Zülfikar Şah Yılmaz’ı buldu! Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe!
Müge Anlı "Yılın en yaratıcı 50 Listesi'nde!"
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN