Kuruluş Osman Çarşambanın zirvesinde!

Giriş Tarihi: 21 Mayıs 2020 10:53

Çarşamba akşamları atv'de ekranlara gelen Kuruluş Osman, yayınlandığı yeni bölümüyle seyirciyi ekrana kilitlerken, reyting listesinin de zirvesinde yer aldı. Osman Bey'in rüyasının yanı sıra Bala Hatun'la evliliğinin damga vurduğu Kuruluş Osman'ın 22'inci bölümü, Tüm Kişiler'de %10,97 izlenme oranı ve %26,57 izlenme payı ile birinci, AB Sosyal Statü'de %8,50 izlenme oranı ve %21,86 izlenme payı ile ikinci ve 20+ABC1'de %10,37 izlenme oranı ve %25,10 izlenme payı elde ederek ikinci oldu.

Osman Bey'e hanedanın ve devletin geleceğinin müjdelendiği kutlu rüyasının yer aldığı sahne, seyirciden övgü alırken, sosyal medyada gecenin en çok konuşulan konusu oldu. #KutluRüya etiketiyle sosyal medyada da büyük ilgi gören Kuruluş Osman, Türkiye'de gece boyunca trend listesinde birinci sırada bulunurken, dünya trend listesinde de yedinci sırada aldı.

Osman Bey'in meşhur rüyasının yer aldığı sahneyle çok konuşulan 'Kuruluş Osman'ın bu haftaki bölümünde Osman Bey ve Bala Hatun evlendi. Bölümün ardından yayınlanan 23'üncü bölüm fragmanı 'Kuruluş Osman' hayranlarında büyük heyecan yarattı. "Şeyh Edebalı'dan aldığı nasihatle gazaya başlayan Osman Bey, uç bölgesindeki Moğol hakimiyetini nasıl kıracak?" "Alişar, Osman Bey'e karşı Moğollar'dan aldığı desteği nasıl kullanacak?", "Gerçekleri görmeye başlayan Dündar, Alişar'la ittifakını yeniden değerlendirecek mi?",

"Aygül, Osman Bey ve Bala Hatun'un evliliğine nasıl tepki verecek?" sorular 28 Mayıs çarşamba akşamı 20.00'de ekrana gelecek 23'üncü bölümde yanıt bulacak.

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ'a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay'ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit'in üstlendiği Kuruluş Osman, atv ekranlarında çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam edecek.

Kuruluş Osman 22. Bölümü izlemek için tıklayın

diğer haberler

Kuruluş Osman Çarşambanın zirvesinde!
Esra Erol'da gergin anlar! Eski eşler arasında bitmeyen hesaplaşma! Esra Erol kesintisiz izle! Esra Erol 4 Haziran Perşembe
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe neler oldu? Çağla Tuğaltay cinayetinde flaş gelişme!
Ayşe Altuntaş nerede? Görgü tanığı konuştu! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 4 Haziran Perşembe 2020!
Müge Anlı, Saliha Barutçu'nun yıllardır görmediği oğlu Zülfikar Şah Yılmaz’ı buldu! Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe!
Müge Anlı "Yılın en yaratıcı 50 Listesi'nde!"
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN