Esra Erol'da 22 Mayıs Cuma neler oldu? Esra Erol'da 22 Mayıs Cuma! Esra Erol kesintisiz izle! | Esra Erol HD izle!| Esra Erol'da canlı izle! |

Giriş Tarihi: 22 Mayıs 2020 17:27

Esra Erol kesintisiz izle! | Esra Erol HD izle!| Esra Erol'da canlı izle! | Esra Erol yeni bölüm! | Esra Erol 22 Mayıs Cuma

Uğurcan'ın babası Uğur Yazar mı? DNA testi sonucu açıklandı!

Uğurcan'ın bugüne kadar hiç görmediği babasını bulmak için atv'nin başarılı programı Esra Erol'daya başvurdu. Milyonları ekrana kilitleyen olayda gerçekler ortaya çıktı. Uğur Yazar, Uğurcan'ın babası mı? DNA testi sonucu açıklandı.

20 yaşındaki Uğurcan biyolojik babasını bulmak için Esra Erol'da programına başvurdu. Babasını başlarda Ali Celepoğlu olarak bilen Uğurcan hayatının şokunu canlı yayında yaşadı. Yapılan DNA testi sonucuna göre; Ali Celepoğlu'nun Uğurcan'ın biyolojik babası olmadığı ortaya çıktı. Genç yaşanan trajedi sonrasında gözyaşlarına boğulmuştu.

DNA testi sonucu açıklandı!

Uğurcan ve ekran başındaki izleyiciler ikinci şoku yaşadı, Nargüzel Celepoğlu, Uğurcan'ın babasının Tokat'ta yaşayan Uğur Yazar olduğunu öne sürdü. İddiaların odağındaki Uğur Yazar ve Uğurcan Celepoğlu, DNA testi sonucu bekliyordu. DNA testi sonucu Esra Erol'da açıklandı. Uğur Yazar'ın Uğurcan Celepoğlu olmadığı ortaya çıktı.

Meryem Ula 5 çocuğuna Esra Erol'da kavuştu! Gözyaşları sel oldu! Büyük yüzleşmede neler yaşandı?

Esra Erol kesintisiz izle! | Esra Erol HD izle!| Esra Erol'da canlı izle! | Esra Erol yeni bölüm! | Esra Erol 22 Mayıs Cuma

Şahin Ula ile 11 yıllık evliliğinde eşi, kayınpederi ve kayınvalidesi tarafından şiddet gördüğü, 5 çocuğunun kendisine gösterilmediği gerekçesiyle Esra Erol ve ekibinden yardım isteyen Meryem Ula yaşadıklarını anlattı. Ula çifti kozlarını canlı yayında paylaştı.

Şahin Ula ve Meryam Ula'nın büyük yüzleşmesi!

Meryem Ula'nın "Hoş geldin beğendin mi sürprizimi?" sözleriyle eşler arasında büyük yüzleşme başladı. Şahin Bey çocukları annelerinden ayırmadığını söyledi. "Eşim Meryem'i seviyorum, ayrılmak istemiyorum!" diyen Şahin Ula şiddet iddialarını da yalanladı. 16 Nisan'da eşinin eve alkollü geldiğini kayınpederinin kendisine keserle saldırığını aynı gün eşi ve kayınvalidesi tarafından şiddet gördüğünü öne süren Meryem Hanım: "Eşim Şahin, artık benim için sadece "Şahin Bey'dir!" dedi. Şahin Ula eşinin uzaklaştırma kararı çıkardığı için çocukları göstermediğini iddia etti.

"Şahin ikinci yüzünü kullanıyor!"

Eşi Şahin Ula'nın sözleri karşısında öfkelenen Meryem Ula: " Bunda vicdan yok ki... İkinci yüzünü kullanıyor. Anne baba sözünden çıkamadığı için 11 senelik evliliği buraya kadar ittiren bir insansın. Yüzün belli olsun. Sen neyine güvendin de benim çocuklarımı telefonda göstermedin. Ben çocukların neyiydim? " dedi. Şahin Bey ise, vicdansız bir çocuk olsaydım onları getirmezdim,sözleriyle kendisini savundu.

Meryem Ula çocuklarına Esra Erol'da kavuştu!

atv'nin başarılı programı Esra Erol'da büyük bir kavuşmaya daha imza attı. Bir daha o eve dönmek istemiyorum diyen Meryem Hanım, 35 gündür hasret kaldığı 5 evladını canlı yayında kucakladı. Çocuklarıyla hasret gideren Meryem Hanım'ın gözyaşları sel oldu.

İlgili haber için tıklayın!

Esra Erol'da 22 Mayıs Cuma neler oldu? Esra Erol'da 22 Mayıs Cuma! Biyolojik babasını arayan Uğurcan'ın baba hasreti son bulacak mı? Emirhan ve Uğurcan kardeş mi? Uğur Yazar, Uğurcan'ın babası mı? DNA testi bugün Esra Erol'da açıklanacak, gerçekler ortaya çıkacak. Meryem Ula, eşi Şahin Ula ve kayınvalidesi Güllü Hanım ile canlı yayında yüzleşecek. Ula Ailesi'nin büyük yüzleşmesinde neler yaşanacak? 5 yaşındaki Eylül'ün babası Deniz Gelen mi? Semiha Gelen eşi Deniz Gelen ile yeniden barışacak mı? 8 Mayıs gecesi evi terk eden Ayşe Çakal nerede?

Esra Erol'da hafta içi her gün 16.20'de atv'de!

diğer haberler

Esra Erol'da 22 Mayıs Cuma neler oldu? Esra Erol'da 22 Mayıs Cuma! Esra Erol kesintisiz izle! | Esra Erol HD izle!| Esra Erol'da canlı izle! |
Esra Erol'da gergin anlar! Eski eşler arasında bitmeyen hesaplaşma! Esra Erol kesintisiz izle! Esra Erol 4 Haziran Perşembe
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe neler oldu? Çağla Tuğaltay cinayetinde flaş gelişme!
Ayşe Altuntaş nerede? Görgü tanığı konuştu! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 4 Haziran Perşembe 2020!
Müge Anlı, Saliha Barutçu'nun yıllardır görmediği oğlu Zülfikar Şah Yılmaz’ı buldu! Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe!
Müge Anlı "Yılın en yaratıcı 50 Listesi'nde!"
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN