İzin alan yola koyuldu! Koronavirüs tedbirleri! Memleketlerine döndüler!

Giriş Tarihi: 22 Mayıs 2020 22:53

Koronavirüsle mücadelede kademeli olarak normalleşmeye geçiş süreci devam ediyor. İçişleri Bakanlığı, 65 yaş ve üstü vatandaşların memleketlerine dönmelerine izin verildiğini duyurmuştu. Bugün özellikle İstanbul'da uzun araç kuyrukları oluştu.

Koronavirüs ile mücadele kapsamında alınan tedbirler arasında, sokağa çıkma kısıtlaması bulunan 65 yaş ve üzeri vatandaşların tek yön olacak şekilde, 'seyahat izin belgesi' alarak memleketlerine gidebilecekleri duyurulmuştu. Dört günlük sokağa çıkma yasağına saatler kala izni alanlar seyahat için yola koyuldu. Memleketine gitmek için yola koyulan vatandaşlar, İstanbul'un giriş noktalarından olan E-5 karayolu Tuzla mevkisinde uzun araç kuyrukları oluşturdu.

Uzun araç kuyrukları!

65 yaş üstü vatandaşlar memleketlerine gitmek için yola koyuldu. İstanbul'un giriş noktalarından olan E-5 karayolu Tuzla mevkisinde oluşan uzun araç kuyrukları dikkat çekti. Sürücülerin izin belgeleri polis ekipleri tarafından kontrol edilirken, yollar drone ile havadan görüntülendi.

atv Haber, Türkiye'nin ve dünyanın sıcak gündemini aktarırken, hızlı, doğru, tarafsız habercilik anlayışıyla güvenirliğin ve saygınlığın adresi olmaya devam ediyor.

diğer haberler

İzin alan yola koyuldu! Koronavirüs tedbirleri! Memleketlerine döndüler!
Esra Erol'da gergin anlar! Eski eşler arasında bitmeyen hesaplaşma! Esra Erol kesintisiz izle! Esra Erol 4 Haziran Perşembe
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe neler oldu? Çağla Tuğaltay cinayetinde flaş gelişme!
Ayşe Altuntaş nerede? Görgü tanığı konuştu! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 4 Haziran Perşembe 2020!
Müge Anlı, Saliha Barutçu'nun yıllardır görmediği oğlu Zülfikar Şah Yılmaz’ı buldu! Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe!
Müge Anlı "Yılın en yaratıcı 50 Listesi'nde!"
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN