Pete ve Ejderhası TV'de ilk kez 24 Mayıs Pazar 20.00'de atv'de! Pete ve Ejderhası filminin konusu nedir? Pete ve Ejderhası'nın türü ne?

Giriş Tarihi: 22 Mayıs 2020 21:34

Pete ve Ejderhası filminin konusu nedir? Pete ve Ejderhası'nın türü nedir? Hangi kanalda yayınlanacak?

Pete ve Ejderhası filminin türü nedir?

Vahşi doğada yaşayan bir çocuk ile dev bir ejderhanın dostluğunun anlatıldığı Pete ve Ejderhası 24 Mayıs saat 20.00'de TV'de ilk kez atv ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Film 2016 yılında vizyona giren Walt Disney yapımı olan fantastik türdedir. Filmin yönetmen koltuğunda David Lowery oturuyor. Pete ve Ejderhası oyuncu kadrosunda da Bryce Dallas Howard, Oakes Fegley ve Robert Refdord gibi isimler paylaşıyor.

Pete ve Ejderhası filminin konusu?

Pete ve Ejderhası filminin konusu ahşap oymacısı olan ve artık yaşlanan Bay Meacham, mahallesinde yaşayan çocuklara Kuzeybatı Pasifik'teki ejderhaların hikayelerini anlatır. Bay Meacham'ın kızı ve orman bekçisi olan Grace bu masallara inanmamaktadır. Bu durum Pete ile tanışana kadar değişir. 10 yaşında bir çocuk olan Pete'nin ailesi ve evi yoktur. Pete ormanın içerisinde yeşil bir dev ile yaşadığını söylemektedir. Yeşil dev Elliot, Pete'in anlattıklarına göre hikayelerdeki ejderhaya benzemektedir. Bu hikayeleri dinleyen Grace, kereste fabrikasının kızı Natalie ile Pete'in yaşadığı yer hakkında bilgi edinmek ve ejderha ile ilgili gerçeklerin peşindedir. Bu yolculukta yaşananlar ve Pete hakkındaki gerçekler filmde anlatılmaktadır.

Pete ve Ejderhası TV'de ilk kez 24 Mayıs Pazar saat 20.00'de atv erkanlarında izleyiciyle buluşacak.

diğer haberler

Pete ve Ejderhası TV'de ilk kez 24 Mayıs Pazar 20.00'de atv'de! Pete ve Ejderhası filminin konusu nedir? Pete ve Ejderhası'nın türü ne?
Esra Erol'da gergin anlar! Eski eşler arasında bitmeyen hesaplaşma! Esra Erol kesintisiz izle! Esra Erol 4 Haziran Perşembe
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe neler oldu? Çağla Tuğaltay cinayetinde flaş gelişme!
Ayşe Altuntaş nerede? Görgü tanığı konuştu! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 4 Haziran Perşembe 2020!
Müge Anlı, Saliha Barutçu'nun yıllardır görmediği oğlu Zülfikar Şah Yılmaz’ı buldu! Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe!
Müge Anlı "Yılın en yaratıcı 50 Listesi'nde!"
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN