Zootropolis:Hayvanlar Şehri filminin konusu ne? Hayvanlar Şehri film konusu ne? Zootropolis nedir?

Giriş Tarihi: 22 Mayıs 2020 17:01

Zootropolis:Hayvanlar Şehri bu akşam 21.00'de atv ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Amerikan Film Enstitüsü tarafından 2016'nın En İyi 10 Filmi'nden biri seçilen Zootropolis film konusu ne? Zootropolis nedir?

Zootropolis: Hayvanlar Şehri film konusu ne?

En İyi Animasyon Filmi kategorisinde Akademi ve Altın Küre ödülünü kazanan ve Amerikan Film Enstitüsü tarafından 2016'nın En İyi 10 Filmi'nden biri seçilen Zootropolis: Hayvanlar Şehri animasyon filminin konusu...Polis olmak isteyen bir tavşanın hayallerinin peşinden gitmesini, ulaştıktan sonraki hayal kırıklığını ve işini yapma arzusunda yaşadıklarını konu edinmektedir. Hikayesi, animasyonu, mizahı ve stereotip teması ile övgüler almıştır. Zootropolis 4 Mart 2016'da gösterime girdi.

Zootropolis: Hayvanlar Şehri filminin seslendirmelerini kim yaptı?

Walt Disney Pictures tarafından yayınlanan ve yapımcılığı Walt Disney Animation Studios tarafından yapılan 2016 yapımı üç boyutlu, bilgisayar animasyonu, gizem, suç ve komedi filmi Zootropolis, Byron Howard ve Rich Moore tarafından yönetiliyor. Filmin seslendirme kadrosunda Ginnifer Goodwin, Jason Bateman, Idris Elba, Jenny Slate, Nate Torrence, Bonnie Hunt, Don Lake, Tommy Chong, J. K. Simmons, Octavia Spencer, Alan Tudyk ve Shakira bulunuyor.

Bazı ülkelerde gişe açılış rekorları kırarak 2016'da dünya çapında en çok hasılat yapan dördüncü filmi olmuştur.

Zootropolis: Hayvanlar Şehri bu akşam 21.00'de atv'de!

diğer haberler

Zootropolis:Hayvanlar Şehri filminin konusu ne? Hayvanlar Şehri film konusu ne? Zootropolis nedir?
Esra Erol'da gergin anlar! Eski eşler arasında bitmeyen hesaplaşma! Esra Erol kesintisiz izle! Esra Erol 4 Haziran Perşembe
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe neler oldu? Çağla Tuğaltay cinayetinde flaş gelişme!
Ayşe Altuntaş nerede? Görgü tanığı konuştu! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 4 Haziran Perşembe 2020!
Müge Anlı, Saliha Barutçu'nun yıllardır görmediği oğlu Zülfikar Şah Yılmaz’ı buldu! Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe!
Müge Anlı "Yılın en yaratıcı 50 Listesi'nde!"
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN