Kardeşim Benim 2 filminin konusu ne? Kardeşim Benim 2 oyuncuları kim? Kardeşim Benim 2 nerede çekildi?

Giriş Tarihi: 23 Mayıs 2020 17:46

Kardeşim Benim 2 hangi kanalda yayınlanacak? Bayramınız atv ekranlarında renklenecek. Kardeşim Benim 2, Ramazan Bayramı'nın ikinci günü 25 Mayıs 21.45'te atv ekranlarından izleyiciyle buluşacak. Kardeşim Benim 2 filminin konusu ne? Kardeşim Benim 2 oyuncuları kim? Kardeşim Benim 2 nerede çekildi?

Kardeşim Benim 2 filminin konusu ne?

2017 yılında vizyona giren ve beyaz perdede yayınlandığı dönemdeki başarısını gişede 2 milyonun üzerine çıkarak kanıtlayan Kardeşim Benim 2 filminin konusu şöyle; İki ünlü kardeş Hakan ve Ozan , vefat eden arkadaşları Tato'ya karşı son vazifelerini yerine getirmek için Ege'ye giderler. İki gün sonra düğünü olan Hakan ve Ozan cenaze için köye gelmişlerdir. Hakan, Rize'nin önde gelen çay tüccarlarından Muzaffer'in kızı olan Didem'le evlenecektir. Baba Muzaffer, Hakan şarkıcı olduğu için bu evliliği istemektedir. Ege'den İç Anadolu'ya, oradan Karadeniz'e uzanan yolculukta başlarına gelmedik kalmaz. Bu defa yanlarında abilerinden ve nişanlısından kaçan bir Leyla hatta cenazesine gittikleri Tato da vardır.

Kardeşim Benim 2 filminin oyuncuları kimler?

Filmin başrollerini Burak Özçivit ve Murat Boz paylaşıyor. Kardeşim Benim 1'in devamı niteliğindeki film Ramazan Bayramı'nın ikinci günü 25 Mayıs 21.45'te atv ekranlarından izleyiciyle buluşacak. Sinemada vizyonda olduğu dönemde büyük ilgi gören filme ilişkin detaylar merak ediliyor.Kardeşim Benim 2 filminin konusu ne? Kardeşim Benim 2 oyuncuları kim? Kardeşim Benim 2 nerede çekildi?

Kardeşim Benim 2 nerede çekildi?

Kardeşim Benim 2 filminin bazı sahneleri Kapadokya'da çekildi. Filmin bazı sahneleri ise Rize'de çekildi.


Kardeşim Benim 2 oyuncuları kimler?

Burak Özçivit, Murat Boz, Ferdi Sancar, Leyla Feray, Pınar Deniz, Korhan Herduran, Hakan Karsak, Sezgi Mengi, Engin Şenkan, Ayhan Taş ve Ozan Çelik...

diğer haberler

Kardeşim Benim 2 filminin konusu ne? Kardeşim Benim 2 oyuncuları kim? Kardeşim Benim 2 nerede çekildi?
Esra Erol'da gergin anlar! Eski eşler arasında bitmeyen hesaplaşma! Esra Erol kesintisiz izle! Esra Erol 4 Haziran Perşembe
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe neler oldu? Çağla Tuğaltay cinayetinde flaş gelişme!
Ayşe Altuntaş nerede? Görgü tanığı konuştu! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 4 Haziran Perşembe 2020!
Müge Anlı, Saliha Barutçu'nun yıllardır görmediği oğlu Zülfikar Şah Yılmaz’ı buldu! Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe!
Müge Anlı "Yılın en yaratıcı 50 Listesi'nde!"
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN