Kuruluş Osman'ın 26. Bölümünde neler olacak? Kuruluş Osman 26. Bölüm izle! Kuruluş Osman kesintisiz izle!

Giriş Tarihi: 17 Haziran 2020 12:32
Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2020 15:07

Kuruluş Osman'ın yeni bölümü için nefesler tutuldu. Çarşamba akşamlarına damga vuran Kuruluş Osman'ın 26.Bölümünde neler olacak? Osman Bey elinden kaçmayı başaran Sofia'dan intikamını alabilecek mi? Osman Bey'i öldürmek için gelen cellatlar kim? Aygül, Hazal Hatun'a neden cephe alıyor? Sofia yine hangi planla peşinde? Kuruluş Osman bu akşam 20.00'de atv ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Kuruluş Osman 26. Bölüm! Kuruluş Osman 26. Bölüm izle! Kuruluş Osman canlı izle! Kuruluş Osman kesintisiz izle!

Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde neler yaşanacak?

Bizans-Moğol ittifakının planını boşa çıkararak Kayı Obası'na yapılan baskını engelleyen Osman Bey, büyük kapışmada yoldaşlarının yaralanmasına şahit olurken; Kulucahisar Kalesi'ni ele geçirerek Sofia'nın zulmüne son vermek için harekete geçiyor. Osman Bey, Kulucahisar burçlarına Kayı bayrağını çekebilecek mi? Selcan Hatun, Kayı Obası'ndaki savaştan sağ çıkabilecek mi? Yaralanan Abdurrahman Alp'in akıbeti ne olacak? Ağabeyi Konur'u yaralayan Göktuğ cezalandırılacak mı? Aygül, Hazal Hatun'a neden cephe alıyor? Osman Bey'in elinden kaçan Sofia'nın yeni planı ne olacak? Savaşı kaybeden Moğollar, nasıl bir taktikle geri dönecek?

Kuruluş Osman'ın son bölümünde neler olmuştu?

Düğün toyuna Sofia tarafından kurulan tuzaktan kurtulan Osman Bey, gazaya tüm gücüyle devam ederken, bir süredir mecburi ittifak yaptığı Balgay'la nihayet kozlarını paylaşıyor. Balgay'ın, Kongar üzerinden kendilerine kurduğu tuzakla karşıya kalan Osman Bey ve Alpleri, Balgay'a karşı harekete geçiyor. Hazan Hatun'un gelişi obada dengelerideğiştirir.

O, kömür karası gözleriyle, gaza ve hürriyet ateşini tutuşturacaktı. Adı, Ertuğrul Gazi oğlu Osman'dı…

Karanlığın içinde ona yol gösteren "aşk" oldu…

Kan ve gözyaşıyla sulanan topraklarda, gök ekini gibi biçilen; yedi göğü, yedi yeri, dağları, denizleri aşacak bir milletin rüyasını "aşkla" gördü.

Gücünü kılıcından değil, "aşktan" aldı… Zorbalığa adaletle; köleliğe hürriyetle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını "aşkla" verdi.

72 milleti kıran bozuk düzene karşı başkaldırı, mazlumların sessiz çığlığına umut, Kuruluş'un adı oldu…

Kuruluş Osman… 400 çadırlık bir obadan, "ilahi aşkla" kurulan bir cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi.

Kuruluş Osman Çarşamba 20.00'de atv'de!

diğer haberler

Kuruluş Osman'ın 26. Bölümünde neler olacak? Kuruluş Osman 26. Bölüm izle! Kuruluş Osman kesintisiz izle!
Kuruluş Osman sezon finali öncesi reytingin zirvesinde!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN