Esra Erol'da şaşkınlık yaratan olay! Eşinin ne zaman öleceğini söyledi!

Giriş Tarihi: 17 Haziran 2020 17:45
Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2020 17:44

"Eşim tek kelime söyledi, çocuklarım benimle konuşmayı kesti!" diyen Şaban Duran ve Ayfer Duran canlı yayında karşı karşıya geldi. 24 yıldır evli olan Duran çifti kozlarını milyonların önünde paylaştı.

Esra Erol kesintisiz izle! | Esra Erol HD izle!| Esra Erol'da canlı izle! | Esra Erol yeni bölüm! | Esra Erol 17 Haziran Çarşamba

"Ayfer seni çok seviyorum!"

Üç harflilerle konuştuğunu iddia eden ve kocası Şaban'ın ne zaman öleceğini söyleyen Ayfer Hanım, ailesiyle kendisini akıl hastanesine yatırmak istediği için konuşmadığını belirtti. Evliliğinde şiddet gördüğünü öne süren Ayfer Hanım, eşine ikiyüzlülük yapma dedi. Ayfer Duran; "Rüyamda kimin ne zaman öleceğini gördüğüm zaman onlara bunu söylerim" sözleriyle herkesi şaşırttı.

Esra Erol'da 17 Haziran Çarşamba neler oldu?

Karısı Sevcan, kendisini ve çocuklarını terk edip sevgilisiyle kaçınca psikolojisi bozulan Ümit Sarı canlı yayında neler anlatacak? Ümit ve Sevcan'ın karşılaşmasında neler yaşanacak? Üç harflilerle konuştuğunu öne süren, eşinin öleceği tarihi söyleyen Ayfer Duran, Şaban Duran'ın ile canlı yayında kozlarını paylaşacak. Hepsi ve daha fazlası hafta içi her gün 16.20'de atv'de!

17 Haziran Çarşamba günü Esra Erol'da programında yaşanan son dakika gelişmelerini ve detaylarını canlı yayın bitiminden sonra tek parça kesintisiz olarak https://www.atv.com.tr/webtv/esra-erolda/bolum sayfamız üzerinden izleyebilirsiniz.

Esra Erol'da hafta içi her gün 16.20'de atv'de!

diğer haberler

Esra Erol'da şaşkınlık yaratan olay! Eşinin ne zaman öleceğini söyledi!
Ayfer Duran'dan akıl almaz iddialar! "Üç harflilerle konuşuyorum!" (Esra Erol'da 18 Haziran Perşembe)
"Karım Ayfer geçen yıl 15 gün içerisinde öleceğimi söyledi!" Esra Erol'da akıl almaz olay! Esra Erol 16 Haziran Salı 2020
"Dilara'yı Onur Yılmaz Altay'ın elinden kurtarın!"
Anne - kız arasında büyük gerginlik! (Esra Erol'da 11 Haziran Perşembe 2020)
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN