Ayfer Duran'dan akıl almaz iddialar! "Üç harflilerle konuşuyorum!" (Esra Erol'da 18 Haziran Perşembe)

Giriş Tarihi: 18 Haziran 2020 17:29
Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2020 17:32

Esra Erol birbirinden ilginç konuları ekrana taşımaya devam ediyor. 25 yıllık eşi Ayfer Duran tarafından terk edilen Şaban Duran yuvasını kurtarmak için atv'nin başarılı programı Esra Erol'daya başvurmuştu. Iğdır'dan programa katılan Şaban Bey, eşinin kendisine ne zaman öleceğini söylediğini öne sürdü. Akıllara durgunluk veren olayda yaşananlar herkesi şoke etti.

Esra Erol kesintisiz izle! | Esra Erol HD izle!| Esra Erol'da canlı izle! | Esra Erol yeni bölüm! | Esra Erol 18 Haziran Perşembe

"Üç harflilerle konuşuyorum!"

Eşinin bir lafıyla çocuklarının da kendisiyle görüşmeyi kestiğini belirten Şaban Duran, Ayfer Hanım'ın psikolojik sorunları olduğunu iddia etmişti. 25 Aralık 2019'da eşi tarafından terk edilen Şaban Bey'e bir darbe de kızı ve oğlundan geldi. Semanur; "Annemin kalp gözü açık, rüyasında gördüğü şeyler gerçek oluyor. Babam bile olsa kimse anneme laf söyleyemez." diyerek babasına yüklendi. Şaban Bey; "Karım Ayfer'i ve çocuklarımı çok seviyorum lütfen bu yanlış yoldan dönsünler!" sözleriyle eşi ve çocuklarını ikna etmeye çalıştı. Ayfer Duran, üç harflilerle konuştuğunu ve gördüğü rüyaların gerçek çıktığını öne sürdü. Ailesini ve eşini kendisine inanmadıkları için silen Ayfer Hanım, akli dengesinde bir problem olmadığını söyledi.

Esra Erol'da akıl almaz olay!

Şaban - Ayfer Duran çiftinin komşularının 25 yaşındaki oğulları Özer'i de etkisi altına aldığı öne sürüldü. Tahsin ve Çiğdem çifti konuyla alakalı karakola giderek şikayetçi oldu. Özer tüm ısrarla rağmen ailesinin yanına dönmedi.

Esra Erol'da 18 Haziran Perşembe neler oldu?

Karısı Sevcan, kendisini ve çocuklarını terk edip sevgilisiyle kaçınca psikolojisi bozulan Ümit Sarı canlı yayında neler anlatacak? Ümit ve Sevcan'ın karşılaşmasında neler yaşanacak? Ezgi Dikilitaş ve Hüseyin Öztürk, Esra Erol'da evlendi! Ailesinin onaylamadığı bir evlilik yapan genç kız anne ve babasıyla barışabilecek mi? Tahsin ve Çiğdem çifti oğulları Özer'i Ayfer'in elinden kurtarabilecek mi? Hepsi ve daha fazlası hafta içi her gün 16.20'de Esra Erol'un sunumuyla atv'de!

18 Haziran Perşembe günü Esra Erol'da programında yaşanan son dakika gelişmelerini ve detaylarını canlı yayın bitiminden sonra tek parça kesintisiz olarak https://www.atv.com.tr/webtv/esra-erolda/bolum sayfamız üzerinden izleyebilirsiniz.

Esra Erol'da hafta içi her gün 16.20'de atv'de!

İlgili haber için tıklayın!

diğer haberler

Ayfer Duran'dan akıl almaz iddialar! "Üç harflilerle konuşuyorum!" (Esra Erol'da 18 Haziran Perşembe)
Esra Erol'da şaşkınlık yaratan olay! Eşinin ne zaman öleceğini söyledi!
"Karım Ayfer geçen yıl 15 gün içerisinde öleceğimi söyledi!" Esra Erol'da akıl almaz olay! Esra Erol 16 Haziran Salı 2020
"Dilara'yı Onur Yılmaz Altay'ın elinden kurtarın!"
Anne - kız arasında büyük gerginlik! (Esra Erol'da 11 Haziran Perşembe 2020)
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN