Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 30 Haziran Salı 2020 neler oldu? Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle!

Giriş Tarihi: 30 Haziran 2020 14:41

Müge Anlı ile Tatlı Sert izle! Müge Anlı izle! Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 30 Haziran Salı!

7 yaşındaki İkranur nerede? İkranur'un şüpheli kaybı!

Giresun'un Bulancak ilçesine bağlı İcilli köyünde üzeri henüz bilinmeyen bir nedenle 4 gün önce kaybolan İkranur Tirsi'yi (7) arama çalışmalarına Jandarma Özel Harekat, UMKE, AFAD ve AKUT ekipleri zorlu arama şartları aralıksız bir şekilde devam ediyor. Yürütülen araştırmada Jandarma timleri karadan, drone ile ise de havadan bahçeler taranıyor. Yaklaşık 150 kişi İkranur'dan bir iz arıyor. Üç iz takip ve bir kadavra köpeği araştırmalarda görev alıyor.Hala bir izine rastlanmayan İkranur'un nerede olduğuna dair hala bir ize rastlanmadı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert izle! Müge Anlı izle! Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 30 Haziran Salı!

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı küçük kızın kaybını derinlemesine incelemeye başladı. Anlı ekibini Giresun'a gönderdi.

İkranur Tirsi kaçırıldı mı?

Köylüler, İkranur'un kaybolduğu Cumartesi günü çocuk sesi duyduklarını belirtti. İkranur'un annesi canlı yayına telefonla bağlandı ve "şüphelendiğim hiç kimse yok, şüphelendiğim kişinin ismini jandarmaya verdim" dedi.

Yanan evdeki 3 kişiye ne oldu? Sinop'ta şüpheli yangın!

Müge Anlı ile Tatlı Sert izle! Müge Anlı izle! Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 30 Haziran Salı 2020!

Yangın çıkan evdeki 3 kişi nerede?

Korkunç yangın çıktığında evde olduğu belirtilen 105 yaşındaki Hanife Özcan, 28 yaşındaki Nurten Özkaya ve 4 yaşındaki oğlu Ramazan Özkaya'ya dair hiç bir ize rastlanmaması olayı içinden çıkılmaz bir hale getirdi.Ahşap evde gündüz saatlerinde çıkan yangında 3 kişi hayatlarını mı kaybetti yoksa kayıplar mı?

Sinop'ta korkunç yangın!

Hanife Özcan, Nurten Özkaya ve 4 yaşındaki oğlu Ramazan Özkaya'nın yangında öldüklerine dair bugüne kadar hiçbir ize rastlanmaması olayı içinden çıkılmaz bir hale getirdi. Müge Anlı ile Tatlı Sert'te işlenen Sinop'taki yangın olayında akılalmaz iddialar ortaya atıldı.

Yangının sebebi muhtarlık seçimi mi?

Nurten Özkaya'nın eşi Erdal Özkaya kafasındaki soru işaretlerinin giderilmesi için atv'nin fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'e başvurdu.Erdal Özkaya annesi, eşi ve çocuğunun cesetlerine dair neden bir parça bulamadığının sorusuna cevap aradı. Muhtarlık seçimleri dolayısıyla Özkaya ve Yıldız aileleri arasında büyük sorunlar olduğu hatta geçmişte yaşanan bir olayda bir kişinin hayatını kaybettiği öğrenildi.

İlgili diğer haber için tıklayın!

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...

30 Haziran Salı günü Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşanan son dakika gelişmelerini ve detaylarını canlı yayın bitiminden sonra tek parça kesintisiz olarak https://www.atv.com.tr/webtv/muge-anli-ile-tatli-sert/bolum sayfamız üzerinden izleyebilirsiniz...

Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün 10.00'da atv'de!

diğer haberler

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 30 Haziran Salı 2020 neler oldu? Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle!
Yerlerde sürüklenerek kaçırılan 28 yaşındaki Fatma Eraydın bulundu!
Bir günde 3 ailenin yüzünü güldürdü!
Müge Anlı'da 9 Temmuz Perşembe neler oldu? Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle!
Hülya Soğandere'den sevindiren haber! Müge Anlı kayıp bir genç kızı daha buldu!
Müge Anlı'da 8 Temmuz Çarşamba neler oldu? Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN