Yanan evdeki 3 kişiye ne oldu? Sinop'ta şüpheli yangın! Müge Anlı 30 Haziran Salı 2020!

Giriş Tarihi: 30 Haziran 2020 12:58

Sinop'un Türkeli ilçesine bağlı Yazılı köyünde 22 Nisan 2019'da çıkan yangınla ilgili en önemli iddia üç kişinin yangından önce çıkarılıp başka yere götürüldüğü yönündeydi. Evdeki 3 kişiye dair hiç bir ize rastlanmaması iddiaları güçlendirdi. Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle!

Müge Anlı ile Tatlı Sert izle! Müge Anlı izle! Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 30 Haziran Salı 2020!

Yangın çıkan evdeki 3 kişi nerede?

Korkunç yangın çıktığında evde olduğu belirtilen 105 yaşındaki Hanife Özcan, 28 yaşındaki Nurten Özkaya ve 4 yaşındaki oğlu Ramazan Özkaya'ya dair hiç bir ize rastlanmaması olayı içinden çıkılmaz bir hale getirdi.Ahşap evde gündüz saatlerinde çıkan yangında 3 kişi hayatlarını mı kaybetti yoksa kayıplar mı?

Sinop'ta korkunç yangın!

Hanife Özcan, Nurten Özkaya ve 4 yaşındaki oğlu Ramazan Özkaya'nın yangında öldüklerine dair bugüne kadar hiçbir ize rastlanmaması olayı içinden çıkılmaz bir hale getirdi. Müge Anlı ile Tatlı Sert'te işlenen Sinop'taki yangın olayında akılalmaz iddialar ortaya atıldı.

Yangının sebebi muhtarlık seçimi mi?

Nurten Özkaya'nın eşi Erdal Özkaya kafasındaki soru işaretlerinin giderilmesi için atv'nin fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'e başvurdu.Erdal Özkaya annesi, eşi ve çocuğunun cesetlerine dair neden bir parça bulamadığının sorusuna cevap aradı. Muhtarlık seçimleri dolayısıyla Özkaya ve Yıldız aileleri arasında büyük sorunlar olduğu hatta geçmişte yaşanan bir olayda bir kişinin hayatını kaybettiği öğrenildi.

30 Haziran Salı günü Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşanan son dakika gelişmelerini ve detaylarını canlı yayın bitiminden sonra tek parça kesintisiz olarak https://www.atv.com.tr/webtv/muge-anli-ile-tatli-sert/bolum sayfamız üzerinden izleyebilirsiniz...

Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün 10.00'da atv'de!

İlgili diğer haber için tıklayın!

diğer haberler

Yanan evdeki 3 kişiye ne oldu? Sinop'ta şüpheli yangın! Müge Anlı 30 Haziran Salı 2020!
Okulların açılması ertelendi mi?
Hasan Ay'ın katili kim?
Trabzon'da çamur seli şantiyeyi yuttu!
Kalbi duran epilepsi hastası 4 yaşındaki çocuğun yaşam savaşı!
Havai fişek patlaması: 3 şehit!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN