İkranur'un ölümündeki korkunç şüpheler! Müge Anlı 1 Temmuz Çarşamba!

Giriş Tarihi: 01 Temmuz 2020 11:34

27 Haziran Cumartesi günü Giresun'un Bulancak ilçesinde akşam saatlerinde kaybolan 7 yaşındaki İkranur'un cansız bedenine evinin 4 km yakınındaki derede ulaşıldı. 5 gün önce kaybolan İkranur'un ölüm sebebi çıkacak otopsi raporundan sonra belli olacak.

İkranur'un acı sonu!

İkranur'un ölüm haberi Türkiye'yi yasa boğdu. 5 gün önce Giresun'da yaşadığı evden oyun oynamak için dışarı çıkan İkranur Tirsi'den haber alınamıyordu. Minik kızdan acı haber geldi.

Jandarma Özel Harekat, AFAD ve AKUT ekiplerinin zorlu arama şartlarına aralıksız bir şekilde aramaya devam ettiği arama çalışmalarında İkranur'un cansız bedenine ulaşıldı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert izle! Müge Anlı izle! Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 1 Temmuz Çarşamba

Türkiye'yi yasa boğa İkranur'un ölümüyle ilgili gelişmeler yakından takip ediliyor.Giresun'un Bulancak ilçesinin İcilli köyünde 5 gün önce sığır otlatmakta olan amcasının yanına gitmek için arkadaşlarından ayrılan ve bir daha eve dönmeyen İkranur Tirsi'nin cansız bedeni dün saat 14.00 sularında evinden 4 km uzaklıkta Adaköy Deresi kenarında bulundu. Olay yerinde yapılan ilk incelemede küçük kızın üzerindeki elbiselerde hiçbir yıpranma ve yırtık tespit edilemezken, der kenarında da sürükleme izine rastlanmadı.

İkranur'un ölümünde korkunç şüphe!

Küçük kızın yakınları Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurmuştu. Köylüler verdikleri röportajda çocuk çığlıkları duyduklarını söylemişti. Ön otopside İkranur'un ölümünde travmatik hiçbir bulguya rastlanılamazken, ciğerlerinde su dolması sonucu yani boğularak öldüğü belirlendi. Ancak günlerdir yağmur yağmayan köyde, ayak bileğini bile geçmeyen derede küçük kızın nasıl boğulduğu sorusu akıllarda soru işareti bıraktı. Küçük kız birileri tarafından derede boğularak öldürülmüş olabilir miydi? Cenaze otopsi için Trabzon Adli Tıp Kurumu'na kaldırılırken, İkranur'un bugün öğleden sonra toprağa verilmesi bekleniyor.

İlgili haber için tıklayın!

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...

1 Temmuz Çarşamba günü Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşanan son dakika gelişmelerini ve detaylarını canlı yayın bitiminden sonra tek parça kesintisiz olarak https://www.atv.com.tr/webtv/muge-anli-ile-tatli-sert/bolum sayfamız üzerinden izleyebilirsiniz...

Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün 10.00'da atv'de!

diğer haberler

İkranur'un ölümündeki korkunç şüpheler! Müge Anlı 1 Temmuz Çarşamba!
Yerlerde sürüklenerek kaçırılan 28 yaşındaki Fatma Eraydın bulundu!
Bir günde 3 ailenin yüzünü güldürdü!
Müge Anlı'da 9 Temmuz Perşembe neler oldu? Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle!
Hülya Soğandere'den sevindiren haber! Müge Anlı kayıp bir genç kızı daha buldu!
Müge Anlı'da 8 Temmuz Çarşamba neler oldu? Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN