Gençliğim Eyvah'ın 4. Bölümünde neler olacak?

Giriş Tarihi: 03 Temmuz 2020 17:55
Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2020 17:55

Çavi ve Zola'dan kurtulmak isteyen Arif'in oyunu ters teper!

Gençliğim Eyvah 4. Bölüm! Gençliğim Eyvah 4. Bölüm izle! Gençliğim Eyvah 4 canlı izle! Gençliğim Eyvah 4 kesintisiz izle!

Yabancı Şube polislerinin Çavi ve Zola'yı gözaltına alması, hem Arif'i hem de Zekeriya'yı rahatlatır. Nihayet bu iki yabancıdan kurtulacaklardır. Ancak Hacer ve Nuriye'nin sürpriz istekleri, Arif ve Zekeriya'yı beklenmedik olayların içine sokar.

Ahmet, Azra'nın gönlünü kazanabilecek mi?

Veysi, kimsenin kendisinden beklemediği büyük bir operasyona girişir. Veysi'nin büyük girişimi, her iki ailede de dengelerin değişmesine neden olur.


Ahmet, Azra'ya masumiyetini kanıtlamaya çalışırken; Zola da Azra için harekete geçer. Ahmet, Azra'nın gönlünü kazanmak için son bir hamlede bulunur. Acaba Ahmet bu sürpriz hamleyle Azra'nın gönlünü kazanabilecek midir?

Gençliğim Eyvah'ın son bölümünde neler oldu?

DNA testinin sonuçları, Hacer ve Nuriye'nin eline geçince Arif de Zekeriya da sokağa atılırlar. Üstelik dükkanlardan da kovulurlar. İki kafadar şimdi hem evsiz hem de işsizdirler. Ahmet, Azra'ya ulaşmaya ve masumiyetini ispatlamaya çalışır. Ancak Zola'nın Azra ile yakınlaşması, Ahmet ile Zola arasında gerginliğe neden olacaktır. Zola ise aşkının peşinde koşarken, kendi hayatıyla ilgili büyük bir sırrı öğrenecektir.

Gençliğim Eyvah'ın 3. Bölümünü izlemek için tıklayın!

Gençliğim Eyvah her Pazartesi 20.00'de atv'de!

diğer haberler

Gençliğim Eyvah'ın 4. Bölümünde neler olacak?
Yıllar sonra ailesinin kökenini Kapadokya'da öğrendi!
Müge Anlı'nın muhteşem sezon finalinde neler yaşandı?
"Müge Anlı ve Dostları Aşevi" büyümeye devam ediyor!
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 23 Temmuz Perşembe neler oldu?
Yılların kuyumcusu milyonluk vurgun yapıp kaçtı!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN