Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 3 Temmuz Cuma neler oldu?

Giriş Tarihi: 03 Temmuz 2020 11:00
Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2020 14:29

Müge Anlı ile Tatlı Sert izle! Müge Anlı izle! Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 3 Temmuz Cuma

Müge Anlı'da gergin anlar! Evlatlık verdiği kızına beddua eden anneyi stüdyoda istemedi!

Behiye Kaplan, 1987 yılında henüz 3 yaşındaki kızını evlatlık veren Füsun Burkan'ı aramak için atv'nin fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'e başvurdu. Araştırmacı gazeteci Müge Anlı, Füsun Burkan'ı buldu.

Füsun'u Mustafa isminde bir bankacıya evlatlık verdiğini söyleyen annenin anlattıkları şaşkınlık yarattı. Büyük kızını yanına alan küçük kızını ise evlatlık veren Behiye Hanım'ın beklediği telefon geldi. Araştırmacı gazeteci Müge Anlı, Füsun Burkan'ı buldu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert izle! Müge Anlı izle! Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 3 Temmuz Cuma

Annesiyle görüşmek istemedi!

36 yaşındaki genç kadın; "Müge Hanım ben 36 yaşındayım bu saate kadar aramamış sormamış bir insanı ben hayatıma dahil etmek istemiyorum. Benim annem belli babam belli yıllardır yanımdalar, bir ailem var. Dışarıdan üçüncü kişi istemiyorum, kendisini görmek istemiyorum. dedi. Bırakıp giderken evladınız aklınıza gelmedi de yaşlandıktan sonra mı evladınız aklınıza geldi. " sözleriyle kendisini bırakıp giden annesine tepki gösterdi.

"Sen de çocuk büyütüyorsun sen de bulursun!"

Behiye Kaplan'ın "kızım tercih seni duyuyorum" sözlerine Müge Anlı'dan tepki geldi. Bırakıp gittiği kızından özür dilemesi gerektiğini söyleyen Müge Anlı, her eşiyle anlaşamayan çocuğunu bırakıp gitseydi hepimiz annesiz büyürdük, dedi.

Behice Kaplan ise, yılardır arayıp sormadığına kızına; "tercih de senindir. Baban seni çok güzel doldurmuş, benim hiç bir günahım yok!" sözleriyle cevap verdi. Stüdyodaki ve ekran başındaki izleyicileri şaşkına çeviren Behiye Hanım'ın kızına söylediği "Sen de çocuk büyütüyorsun sen de bulursun!" sözleri bardağı taşıran son damla oldu. Müge Anlı, Behiye Kaplan'ı stüdyodan gönderdi.

2 yaşındaki Melek'ten acı haber!

2 yaşındaki Melek'ten herkesi kahreden haber geldi. Van'ın Erciş ilçesinin Yeşilova Mahalle'sinde oturan Yücel Memiş 2 yaşındaki kızı için ihbarda bulundu. Küçük Melek'ten herkesi yasa boğan haber geldi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert izle! Müge Anlı izle! Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 3 Temmuz Cuma

Melek'in cansız bedeni bulundu!

Kızı Melek'ten dünden bu yana haber alamayan Yücel Memiş'in ihbarı üzerine başlatılan arama çalışmalarına sabah saatlerinden itibaren devam edildi.Küçük kızın evin önünden geçen çaya düşmüş olabileceği ihtimali üzerine jandarma, emniyet ve AFAD ekipleri, karadan ve su yüzeyinde, dalgıç polisler de çayın zemininde arama yaptı. Büyük bir ekibin yer aldığı arama çalışmalarında Melek'in cansız bedeni ulaşıldı. Evine 10 kilometre uzaklıkta çayın kenarında bulunan küçük kızın cenazesi toprağa verildi.

İkranur neden hayatını kaybetti? Küçük İkranur'un şüpheli ölümü!

7 yaşındaki İkranur'un ölümüyle ilgili her ihtimali değerlendiren savcılığın üzerine arama çalışmaları başlatıldı. Bu kez aranan küçük İkranur'dan geriye kalabilecek bir ipucuydu. Özellikle İkranur'un bulunduğu Adaköy Deresi ve çevresinde yoğunlaşan ekipler küçük kızın ölümüne ilişkin ip ucu aradı.Kaybolduğu harman yerinden bulunduğu dere yatağına kadar geniş çaplı aramalar yapıldı. Toplanan deliller savcılık talebiyle incelemeye alındı.Tizilikle yürütülen soruşturmanın seyrini Adli Tıp Kurumu'ndan gelecek olan inceleme ve otopsi raporları belirleyecek.

İkranur Tirsi, Giresun'un Bulancak ilçesinin İcilli köyündek evinin yaklaşık 8 km uzaklıktaki Adaköy Deresi'nde ölü olarak bulunmuştu. Adli Tıp Kurumu'ndan gelecek otopsi raporu beklenirken minik İkranur'un ölüm sebebine ilişkin pek çok şüphe vardı. Köylüler, İkranur'un bulunduğu bölgeden acı çığlıklar geldiğini söylemişti.

Müge Anlı ile Tatlı Sert izle! Müge Anlı izle! Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 3 Temmuz Cuma

Müge Anlı raporlarda çocuğun boğularak öldürdüğünün kesin olduğunu söyledi. Tecavüz ve taciz bulgusunun olmamasının herkese derin bir nefes aldırdığını belirten Anlı, konunun derinlemesine incelendiğini söyledi.

İlgili haber için tıklayın!

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...

3 Temmuz Cuma günü Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşanan son dakika gelişmelerini ve detaylarını canlı yayın bitiminden sonra tek parça kesintisiz olarak https://www.atv.com.tr/webtv/muge-anli-ile-tatli-sert/bolum sayfamız üzerinden izleyebilirsiniz...

Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün 10.00'da atv'de!

diğer haberler

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 3 Temmuz Cuma neler oldu?
Yılların kuyumcusu milyonluk vurgun yapıp kaçtı!
9 yaşındaki Şiar'ın şüpheli ölümü! Kan donduran iddialar!
Müge Anlı fırtınası devam ediyor!
Kars’ta kaybolan Figen Karadağ ve oğlu ölü bulundu!
Müge Anlı'da 17 Temmuz Cuma neler oldu? Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN