Yerlerde sürüklenerek kaçırılan 28 yaşındaki Fatma Eraydın bulundu!

Giriş Tarihi: 09 Temmuz 2020 13:21
Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2020 15:17

28 kızı Fatma Eraydın'ı zorla kaçıran 42 yaşındaki Gültekin Baştürk, Müge Anlı'nın yayınından sonra teslim oldu. Müge Anlı 9 Temmuz Perşembe 2020!

Tokat Niksar'dan 3 Temmuz akşamı 75 yaşındaki babası Sadullah Eraydın'ın yanından sürüklenerek kaçırılan 28 yaşındaki Fatma Eraydın'dan yüreklere su serpen bir haber geldi. Habibe Eraydın zorla kaçırılan kızının bulunması için Müge Anlı ve ekibinden yardım istemişti. Evini basıp babasını tartaklamışlar daha sonra da genç kız yerlerde sürükleyerek kaçırılmıştı. Araştırmacı gazeteci Müge Anlı olaya tepkisini "Ne kadar canisiniz, dağ başımı burası?" diyerek göstermişti.

Müge Anlı ile Tatlı Sert izle! Müge Anlı izle! Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 9 Temmuz Perşembe 2020!

Yerlerde sürüklenerek kaçırılan 28 yaşındaki Fatma Eraydın ile ilgili sıcak gelişme yaşandı. Habibe Eraydın kızı Fatma Eraydın'ın bulunması için Müge Anlı'ya başvurdu. 42 yaşındaki Gültekin Baştürk adında bir kişi ve yakınlarının Fatma'yı kaçırdığını söyleyen anne, Müge Anlı'dan yardım istedi! Hanaye tecavüz,darp ve bir genç kızı hürriyetinden yoksun bırakma suçlarından 3 kişi tutuklanmasına rağmen genç kız bulunamamıştı.Müge Anlı ile Tatlı Sert'in dünkü yayından sonra Gültekin Baştürk, Fatma Eraydın ile birlikte Ordu'da jandarmaya gidip teslim oldu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 9 Temmuz Perşembe neler oldu?

23 yaşındaki Hasan Ay kim ya da kimler tarafından öldürüldü? Habibe Eraydın 28 kızı Fatma Eraydın'a kavuşabilecek mi? Nuran Soğandere 67 gündür kayıp olan kızı Hülya Soğandere'ye ulaşabilecek mi?

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...

9 Temmuz Perşembe günü Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşanan son dakika gelişmelerini ve detaylarını canlı yayın bitiminden sonra tek parça kesintisiz olarak https://www.atv.com.tr/webtv/muge-anli-ile-tatli-sert/bolum sayfamız üzerinden izleyebilirsiniz...

Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün 10.00'da atv'de!

diğer haberler

Yerlerde sürüklenerek kaçırılan 28 yaşındaki Fatma Eraydın bulundu!
Yılların kuyumcusu milyonluk vurgun yapıp kaçtı!
9 yaşındaki Şiar'ın şüpheli ölümü! Kan donduran iddialar!
Müge Anlı fırtınası devam ediyor!
Kars’ta kaybolan Figen Karadağ ve oğlu ölü bulundu!
Müge Anlı'da 17 Temmuz Cuma neler oldu? Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN