Müge Anlı'da 10 Temmuz Cuma neler oldu? Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle!

Giriş Tarihi: 10 Temmuz 2020 14:14
Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2020 14:15

atv ekranında hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün (10 Temmuz 2020 Cuma) neler oldu? Müge Anlı ile Tatlı Sert 10 Temmuz Cuma! Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölüm! Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 10 Temmuz Cuma neler oldu?

28 yaşındaki Fatma Eraydın'ı zorla kaçıran Gültekin Baştürk tutuklandı!

Tokat Niksar ilçesine bağlı Boyluca köyündeki evinden Gültekin Baştürk ve onun yakınları tarafından zorla kaçırılan 28 yaşındaki Fatma Eraydın, Müge Anlı ile Tatlı Sert yayınının ardından Ordu'da bulunmuştu.Ailesine kavuşan Fatma Eraydın kendisine bu kabusu yaşatanlardan şikayetçi oldu.

3 Temmuz akşamı 75 yaşındaki baba Sadullah Eraydın darp edilmiş ve kızı Fatma Eraydın yanından yerlerde sürüklenerek kaçırılmıştı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert izle! Müge Anlı izle! Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 10 Temmuz Cuma 2020!

"Beni aileme zarar vermekle tehdit ettiler!"

Zorla evine girilen, eşi dövülen, kızı kaçırılan Habibe Eraydın kızına kavuşmak için atv'nin fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'e başvurdu. Araştırmacı gazeteci Müge Anlı dehşet veren tepki göstermiş ve olayı titizlikle mercek altına almıştı. 42 yaşındaki Gültekin Baştürk adında bir kişi ve yakınlarının Fatma'yı kaçırdığını söyleyen anne Habibe Eraydın'ın iddiaları doğru çıktı.

Gültekin Baştürk tutuklanarak cezaevine gönderildi!

Hanaye tecavüz,darp ve bir genç kızı hürriyetinden yoksun bırakma suçlarından 3 kişi tutuklanmasından sonra Gültekin Baştürk'ta tutuklanarak cezaevine gönderildi. Yayına telefonla bağlanan Fatma Eraydın ; "Beni aileme zarar vermekle tehdit ettiler. Her şeyi yaparım" dediler.

İlgili haber içi tıklayın

"Nurten ve oğlu emin ellerde" Müge Anlı'da işlenen Sinop'taki yangında son durum ne?

Müge Anlı'da 10 Temmuz Cuma neler oldu? Sinop'un Türkeli ilçesine bağlı Yazılı köyünde 22 Nisan 2019'da çıkan yangında Özkaya ailesine ait müstakil ahşap binada çıkan yangın sonrasında aileden 3 kişiye ulaşılamıyor. 105 yaşındaki Hanife Özcan, 28 yaşındaki Nurten Özkaya'ya ve 4 yaşındaki oğlu Ramazan Özkaya'nın evde olduklarına dair bir ize rastlanmadı.

Sinop'un Türkeli ilçesinde meydana gelen yangında evde 1'i çocuk 3 kişinin can verdiği iddia ediliyordu. Evdeki 3 kişinin cesedine dair hiç bir iz bulunamaması olayı içinden çıkılmaz bir hale getirdi. Yangın sonrası eşi ve çocuğu kayıplara karışan Erdal Özkaya, Müge Anlı ve ekibinden yardım istemişti ancak çelişkili sözleriyle yaşananları daha da anlaşılmaz hale getirdi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert izle! Müge Anlı izle! Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 10 Temmuz Cuma 2020!

"Nurten ve oğlu emin ellerde"

Her gün yeni iddiaların ortaya atıldığı olayda köylülerden ilginç itiraflar geldi. 3 kişinin yangın sırasında evde olduklarından şüphe duyan Mustafa Özcan olay günü yaşadıklarını Müge Anlı ile Tatlı Sert'e anlattı. Yangında evdeki tavuklar bile yanmamıştı diyen Mustafa Bey, 3 kişinin hayatta olduğunu düşündüğünü söyledi. Yangından sonra kendisinden haber alınamayan Nurten Özkaya adına kendisine arkadaşlık isteği geldiğini öne süren Mustafa Özcan; "Nurten Özkaya Ramazan Özkaya iyi ellerde" yazıyordu dedi. Daha sonra Erdal Özkaya'nın kendisine gelerek küfür etmek amacıyla bu hesabı açtığını söylediği iddia etti.

İlgili haber için tıklayın!

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 10 Temmuz Cuma neler oldu?

23 yaşındaki Hasan Ay kim ya da kimler tarafından öldürüldü? Ailesinin yanından yerlerde sürüklenerek kaçırılan 28 kızı Fatma Eraydın olayında hangi flaş gelişme yaşandı? Sinop'ta yanan evdeki 3 kişinin başın ane geldi?

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...

10 Temmuz Cuma günü Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşanan son dakika gelişmelerini ve detaylarını canlı yayın bitiminden sonra tek parça kesintisiz olarak https://www.atv.com.tr/webtv/muge-anli-ile-tatli-sert/bolum sayfamız üzerinden izleyebilirsiniz...

Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün 10.00'da atv'de!

diğer haberler

Müge Anlı'da 10 Temmuz Cuma neler oldu? Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle!
Yılların kuyumcusu milyonluk vurgun yapıp kaçtı!
9 yaşındaki Şiar'ın şüpheli ölümü! Kan donduran iddialar!
Müge Anlı fırtınası devam ediyor!
Kars’ta kaybolan Figen Karadağ ve oğlu ölü bulundu!
Müge Anlı'da 17 Temmuz Cuma neler oldu? Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN