"Cinayeti tek başıma işledim, onu evde görünce çılgına döndüm!" Süleyman Akbaba cinayetinde flaş gelişme!

Giriş Tarihi: 17 Temmuz 2020 12:36
Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2020 14:31
ABONE OL

48 yaşındaki Süleyman Akbaba 10 Temmuz Cuma günü İstanbul’da kayıplara karışmış, sonrasında ise cinayete kurban gittiği ortaya çıkmıştı. Büyükçekmece Tem Otoyolunda cesedinin parçaları bulunan Süleyman Akbaba'nın katili komşusu çıktı.

48 yaşındaki Süleyman Akbaba, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aranıyordu. Birsen Akbaba, 24 yıllık eşinin bulunması için Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi. İstanbul, Bağcılar'da tekstil işiyle uğraşan Esenyurt'ta ikamet eden Süleyman Akbaba esrarengiz bir şekilde ortadan kayboldu. Birsen Hanım, eşinin telefonuna evli kadınlardan gelen mesajlar gördüğünü iddia etmişti. Şüpheler doğru çıktı, Akbaba'nın yasak aşk cinayetine kurban gittiği ortaya çıktı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert izle! Müge Anlı izle! Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 17 Temmuz Cuma 2020!

Cinayeti komşusu işlemiş!

Aracı her zaman park ettiği yerden farklı yerde, cüzdanı da parkta bulunan Süleyman Akbaba'nın arkadaşları canlı yayına bağlanarak Akbaba'nın birçok kişiyle yasak aşk yaşadığı öne sürmüştü. İddialara göre Süleyman Akbaba 8 ayrı kadınla aynı anda görüşüyordu. Büyükçekmece Edirne istikametindeki Tem otoyolunda cesedi bulunan Süleyman Akbaba cinayetinde flaş bir gelişme yaşandı. Müge Anlı, alt komşunun sorguda her şeyi itiraf ettiğini söyledi. Komşunun ifadesinde; " Onu evde görünce çılgına döndüm, Cinayeti tek başıma işledim. Cesedi parçalara ayırdım ve otoyol kenarına attım. Ertesi gün de arkadaşlarımla deniz gittim!" dediği öğrenildi.

İlgili haber için tıklayın!

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...

17 Temmuz Cuma günü Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşanan son dakika gelişmelerini ve detaylarını canlı yayın bitiminden sonra tek parça kesintisiz olarak https://www.atv.com.tr/webtv/muge-anli-ile-tatli-sert/bolum sayfamız üzerinden izleyebilirsiniz...

diğer haberler

"Cinayeti tek başıma işledim, onu evde görünce çılgına döndüm!" Süleyman Akbaba cinayetinde flaş gelişme!
Maraşlı geliyor
Zirvenin tek sahibi 'Bir Zamanlar Çukurova'
Nefesler tutuldu, heyecan dorukta!
Maria ile Mustafa oyuncuları Kapadokya'da safari yaptılar
Hamilelik olasılığını arttıran besinler
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN