Müge Anlı fırtınası devam ediyor!

Giriş Tarihi: 22 Temmuz 2020 11:00
Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2020 11:00

Tüm Kişiler, AB ve 20+ABC1 kategorilerinde 100 program arasında en çok izlenme payı alan program oldu!

Hafta içi her gün atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert, sabah kuşağının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.Kantar Medya tarafından alınan verilere göre, gün içerisinde yayınlanan 100 programın yer aldığı reyting ölçümünde gündüz kuşağında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert, en yüksek izlenme payı alan yapım oldu. Tüm Kişiler kategorisinde %30,34, AB Sosyal Statü'de %24,36 20+ABC1 kategorisinde ise %33,39 izlenme pay'ına ulaşarak yayınlanan tüm dizi ve programları geride bıraktı.

Dün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, ev almak için memleketi Kars'a giden Figen Karadağ (45) ve 24 yaşındaki oğlu Mert Karadağ cinayeti gündeme gelmişti. Anne oğulun ev satın alma bahanesiyle dolandırılarak öldürüldüğü ortaya çıkmıştı. Cinayetin suçlusu olan 2 şüpheli ifadelerinde Figen Karadağ ve Mert Karadağ'ı av tüfeği ile vurarak öldürdükten sonra cansız bedenlerini, Cumhuriyet Köyü yolu üzerindeki su kuyusuna attıklarını itiraf ettiklerinden dolayı gözaltına alınarak adliyeye sevk edilmişti.

diğer haberler

Müge Anlı fırtınası devam ediyor!
Türkiye o’nu izledi!
"Başka Aleynalar ölmesin!" Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 18 Eylül Cuma 2020
Müge Anlı: "Bu bir yıldırma politikasıdır, bu işin peşini bırakmayacağız!" Müge Anlı'dan Ümit Can Uygun ve ailesine cevap!
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 17 Eylül Perşembe neler oldu?
Aleyna Çakır'ın şüpheli ölümü! Ümit Can Uygun kimdir? Bakanlık devreye girdi!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN