Müge Anlı'nın muhteşem sezon finalinde neler yaşandı?

Giriş Tarihi: 30 Temmuz 2020 14:55
Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2020 14:59

Müge Anlı'dan muhteşem sezon finali... 12 sezondur zirvede olan Müge Anlı, gündemi sarsan itirafları, aylarca konuşulan cinayetleri ve sıra dışı olaylarıyla bu yıl da Türkiye'nin gündemini belirledi.

Gündemi sarsan itirafları, aylarca konuşulan cinayetleri ve sıra dışı olaylarıyla bu yıl da Türkiye'nin gündemini belirledi. Sıcak gelişmeleri, son dakika bağlantıları ve canlı yayınlarıyla bu sezona da damgasını vurdu.

Göz yaşartan ayrılık hikayeleriyle, kuşaktan kuşağa anlatılacak kavuşmalarıyla bir sezon daha geride kaldı. Ve bu nedenle ki bir televizyon programından çok daha fazlası…

Kayıp kişiler Müge Anlı sayesinde bulundu!
3005 kayıp kişiyi buldu. 864 aileyi birbirine kavşturdu. 153 cinayet dosyasını canlı yayında aydınlattı. Kaybolma riski yüksek 53.490 kişiye Sevgi İzi yaptırdı. Pati Buldular projesiyle 447 kayıp can dostunu yuvalarına teslim etti.

Türkiye'nin her yerindeki izleyicisine 18.453 tekerlekli, 2186 akülü sandalye dağıttı. 15.745 öğrenciye kırtasiye ve giyecek yardımı yaptı. Müge Anlı markasıyla 2 sabit, 9 mobil toplam 11 aşevi kazandırdı.

Müge Anlı İle Tatlı Sert sezon finalini izlemek için tıklayın!

diğer haberler

Müge Anlı'nın muhteşem sezon finalinde neler yaşandı?
Türkiye o’nu izledi!
Cennet Hanım'ın 16 yaşındaki kayıp kızını Esra Erol buldu!
Hercai'nin yeni bölümünde neler olacak?
Maria ile Mustafa'nın 3.Bölümünde neler olacak?
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 18 Eylül Cuma neler oldu?
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN