Gülüzar Amanet ve Hami Kıcı gözaltına alındı. Şiar Kılıç cinayete mi kurban gitti?

Giriş Tarihi: 26 Ağustos 2020 13:18
Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2020 11:43

Gülüzar'dan kan donduran itiraflar! Müge Anlı canlı yayında şok! Kocaeli'nde Nisan ayında kaybolan 9 yaşındaki Şiar Kılıç'ın ölümüyle ilgili son dakika gelişmeler neler?

Temmuz ayında Şiar Kılıç yangın çıkan evde mahsur kalmış ve hayatını kaybetmişti. Şiar'ın babası bu ölümden şüphe edip, Müge Anlı'ya başvurdu. Baba Müge Anlı ve ekinden yardım istedi. Canlı yayına katılan baba Sami Kılıç, oğlunun ölümünde açığa çıkması gereken noktalar olduğunu anlatmıştı.

Anne Gülüzar Amanet'in Müge Anlı İle Tatlı Sert'in yayınlarındaki çelişkili açıklamaları kafalarda daha çok soru işareti bıraktı. "Üç çocuğumun nasıl öleceğini rüyamda gördüm. Şiar 13 yaşına gelmeden ölecek" diyen anne herkesi şaşkına çevirdi. Yayına katılanların açıklamaları ise Gülüzar Amanet'in beraber olduğu Hami Kıcı'yı işaret ediyordu Şiar'ın ölümüyle ilgili. Akıllarda "Şiar'ın ölümüne yangın süsü mü verildi?" soruları geliyordu.

Gülüzar Amanet'in komşularının açıklamaları Şiar'ın ölümüyle ilgili ilginç iddiaları gündeme getirdi. Açıklamalarda bulunan komşular Gülüzar'ın çocukları döverek dilendirdiğini söyledi. En ilginç iddia ise Gülüzar'ın teyzesinden geldi. Gülüzar Amanet'in teyzesi Sevim Hanım, Gülüzar'ın kendisine Şiar'ı Hami'nin öldürdü dediğini iddia etti.

26 Ağustos Çarşamba yayınında ise şok bir itiraf geldi. Gülüzar, Hami'nin Şiar'ı kötü şekilde dövdüğü ve taciz ettiğini canlı yayında söyledi. Bu itirafın üzerine polis canlı yayında Gülüzar ve Hami'yi sorgulamak için emniyete götürdü.

diğer haberler

Gülüzar Amanet ve Hami Kıcı gözaltına alındı. Şiar Kılıç cinayete mi kurban gitti?
Türkiye o’nu izledi!
Cennet Hanım'ın 16 yaşındaki kayıp kızını Esra Erol buldu!
Hercai'nin yeni bölümünde neler olacak?
Maria ile Mustafa'nın 3.Bölümünde neler olacak?
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 18 Eylül Cuma neler oldu?
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN