Şiar Kılıç cinayetinde beklenen itiraf geldi, Müge Anlı bir cinayeti daha çözdü

Giriş Tarihi: 27 Ağustos 2020 12:16
Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2020 12:17

Sevgilisiyle birlikte oğlunu yakarak öldü!

Türkiye günlerdir küçük Şiar'ın cinayetini konuşuyor. Temmuz ayında baba Samet Kılıç, Müge Anlı ve ekibinden oğlunun ölümüyle ilgili şüphelerinin araştırılması için yardım istemişti. Günlerce hem Şiar'ın annesi Gülüzar'dan hem de Gülüzar'ın sevgilisi Hami Kılıç'tan çelişkili ifadeler geldi. Herkesin beklediği itiraf ise Müge Anlı İle Tatlı Sert'in 26 Ağustos Çarşamba yayınında geldi. Anne Gülüzar, Hami Kılıç'ın oğlunu hem taciz ettiğini hem de öldüresiye dövdüğünü açıkladı. Bunun üzerine emniyet yetkileri stüdyoya geldi ve ikiliyi gözaltına aldı.

Müge Anlı İle Tatlı Sert'in 27 Ağustos Perşembe yayınında ise Müge Anlı, emniyette ilk itirafın geldiğini açıkladı. Gülüzar ve Hami küçük Şiar'ı yakarak öldürmüşlerdi. Müge Anlı, ilk itirafın Hami'nin erkek kardeşinden geldiğini benzin satın alarak yaktıklarını söylediğini ekledi. Yayında Hami ve Gülüzar'ın Sakarya İl Emniyetine getirildiği ayrıca Hami Kıcı'nın annesi Emine ve Yasin Kıcı'nın da gözaltına alındığı bilgisi verildi.

Müge Anlı yayında ayrıca Şiar'ın hastaneye gidildiği gün komaya girdiğini, Hami ve Gülüzar'ın çocuğun öldüğünü sandıklarını ve bunu açıklayamayacaklarını düşündükleri için Şiar'ın içinde bulunduğu evi ataşe vererek yaktıklarını ancak Adli Tıp'ın raporuna göre küçük Şiar hayattayken evi ateşe verdiğini de dile getirdi.

Müge Anlı, aslında şu anda kimin ne yaptığını belli olmadığını ve iki tarafında yaptığı çok şey olduğunu belirtti. Evi birlikte yaktıklarının belli olduğunu ancak kimin dövüp kimin ne yaptığın tam bilinmediğini ve itirafların beklendiğini belirtti.

Gözaltında ilk itiraf geldi!


Anne Gülüzar ve Hami Kıcı gözaltında!

Hami'nin eski eşi canlı yayında!

diğer haberler

Şiar Kılıç cinayetinde beklenen itiraf geldi, Müge Anlı bir cinayeti daha çözdü
Türkiye o’nu izledi!
Cennet Hanım'ın 16 yaşındaki kayıp kızını Esra Erol buldu!
Hercai'nin yeni bölümünde neler olacak?
Maria ile Mustafa'nın 3.Bölümünde neler olacak?
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 18 Eylül Cuma neler oldu?
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN