Müge Anlı fırtınası devam ediyor!

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2020 11:06
Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2020 11:06

Tüm Kişiler, AB ve 20+ABC1 kategorilerinde 100 program arasında en çok izlenme payı alan program oldu! Hafta içi her gün atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert, sabah kuşağının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Kantar Medya tarafından alınan verilere göre, gün içerisinde yayınlanan 100 programın yer aldığı reyting ölçümünde gündüz kuşağında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert, en yüksek izlenme payı alan yapım oldu. Tüm Kişiler kategorisinde %30,88, AB Sosyal Statü'de %27,35 20+ABC1 kategorisinde ise %32,17 izlenme pay'ına ulaşarak yayınlanan tüm dizi ve programları geride bıraktı.

Dün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, Sakarya'nın Kocaali ilçesinde annesi ve annesinin sevgilisiyle birlikte yaşayan 9 yaşındaki Şiar Kılıç'ın durumu damga vurdu. Geçtiğimiz Nisan ayında çıkan yangında evde yanarak şüpheli bir şekilde can veren 9 yaşındaki Şiar Kılıç'ın dosyası Müge Anlı'nın programına taşınmıştı. Talihsiz çocuğun babası oğlunun ölümündeki şüpheleri canlı yayında Müge Anlı'ya dile getirmişti. Yaşanan olayların ardından Şiar'ın annesi Gülüzar Emanet'in canlı yayında Müge Anlı'nın ısrarlı sorularına dayanamayarak kan donduran bir itirafta bulunarak, "Hami oğlumu yangından önce öldüresiyle dövdü, yerden kalkamadı. Öldü sandım. Hami 3 çocuğumu da demir çubuklarla taciz ediyordu" demişti. Bunun üzerine 26 Ağustos Çarşamba günü, Gayrettepe Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, stüdyoya gelerek canlı yayında hem anne Gülüzar'ı hem de sevgilisi Hami'yi gözaltına alarak emniyete götürdü.

"Sabah saatlerinde ilk itiraf geldi! Şiar'ı yakarak öldürmüşler"

Yaşanan tüm bu gelişmelerin ardından dün sabah (27 Ağustos Perşembe) Müge Anlı canlı yayında kan donduran olayla ilgili yeni açıklamalarda bulunarak şu ifadeleri kullandı:

"Sabah saatlerinde ilk itiraf geldi. Şiar'ı annesi Gülüzar ve sevgilisi Hami yakarak öldürmüşler. Sakarya Cumhuriyet Başsavcısına çok teşekkür ediyorum. İstanbul Gayrettepe Cinayet Büro Amirliği de anında harekete geçti. Gülüzar ve Hami, burada gözaltına alınırken, Hami'nin annesi ve erkek kardeşi de Sakarya'da gözaltına alındı. Sorgu hala devam ediyor. Şiar yangından üç gün önce gördüğü şiddetten dolayı komaya girdiği, fakat Hami ve Gülüzar'ın, Şiar'ın ölümü açıklayamayacakları için benzinle evi yakmış olduğu ortaya çıktı. Adli tıp raporunda çocuğun ciğerlerinde karbon monoksit çıkmış. Bu da çocuğun hayattayken eve atılıp, canlı canlı yakıldığının ispatı." Diyerek son gelişmeleri aktardı.

diğer haberler

Müge Anlı fırtınası devam ediyor!
Türkiye o’nu izledi!
Cennet Hanım'ın 16 yaşındaki kayıp kızını Esra Erol buldu!
Hercai'nin yeni bölümünde neler olacak?
Maria ile Mustafa'nın 3.Bölümünde neler olacak?
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 18 Eylül Cuma neler oldu?
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN