Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde neler olacak?

Giriş Tarihi: 15 Eylül 2020 15:40
Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2020 15:45

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümüyle Perşembe 20.00'de izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. 3 sezondur atv ekranlarında fırtınalar estirmeye devam eden dizinin 63. Bölümü Müjgan ve Züleyha'nın bir kez daha karşı karşıya gelmesiyle son bulmuştu. Dizinin 64. Bölümünde neler olacak?

Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünde neler yaşandı?

Fekeli, Demir'in yapacağı yeni iş anlaşmasını durdurmak ister. Ancak elbette Demir, onu dinlemeyecektir. Şehirde yine kötü niyetli adamların dolaşması, Hünkar'ı da harekete geçirir. Hünkar, tüm Adana ahalisini arkasına toplayarak, şehir kulübündeki çok önemli bir toplantıyı engellemek için harekete geçer. Adana halkı arkada, Hünkar önde, adeta Çukurova'nın geleceğine yürürler. Fekeli de, gizli bir gurur ile Hünkar'ı izlemektedir.

Üzüm kız ve Hünkar alışverişte!

Onca hengame arasında Saniye ve Gaffur, Üzüm'ü okula yazdırmayı unutmuştur. Okula giden yaşıtlarına gıpta ile bakan Üzüm, derdini hem onlara hem de anneannesi Hünkar'a anlatır. Torunlarının hasreti ile kavrulan Hünkar, Üzüm ile alışverişe çıkar. Hatta Üzüm'e, Demir amcası ile olduğu gibi bir sır verir ve sırrını saklamasını ister.

Çukurova'da umutla beklenen misafir!

Demir, hala annesine kızgındır. Konak çalışanları da gıklarını çıkarmasalar bile, Demir'i hatalı bulmaktadırlar. Tüm olan biten arasında herkesin ilk kez aynı fikirle ve umutla beklediği bir misafir gelecektir.

Behice'nin Züleyha için planı ne?

Yeminini bozduğunu söyleyerek Züleyha'nın odasına giren Behice, elinde şırınga, üzerinde hemşire kıyafetiyle amacına ulaşabilecek mi? Kapıda bekleyen askerleri de uzaklaştıran Behice, Züleyha kendisini görünce ne yapacak?

Dizinin 63. Bölümünün en kritik anı ise Yılmaz'a Adnan'ın babası olduğunu söyleyen ve Müjgan'ın okuduğu mektubun ortaya çıkmasıdır.

Bir Zamanlar Çukurova'nın 64. Bölümünde neler yaşanacak?

"Adnan senin oğlun…
Öz babası sensin…"

"Koruyamadım seni Züleyha..."

Sevdası için öldürmeyi göze almış Yılmaz...

Sevgilisi yaşasın diye kendini bir evliliğe hapseden Züleyha...

Çukurova'da köprünün altından çok sular aktı; kimi zaman onlar vazgeçti, kimi zaman hayat onları birbirinden vazgeçirdi!

Züleyha'dan vazgeçmemek için evliliğinden, Müjgan'dan, Çukurova'daki "Beyliğinden" vazgeçen Yılmaz, küçük Adnan'ın kendi oğlu olduğunu öğreniyor mu?

Çukurova'nın yeni kahramanları Sevda ve Fikret ile kimin ya da kimlerin kaderi değişecek?

Bir Zamanlar Çukurova'da merak edilen tüm soruların cevabı, bomba gibi 3.Sezonuyla 17 Eylül Perşembe 20.00'de atv'de!

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragman Bir Zamanlar Çukurova 64. Bölüm Fragmanı

diğer haberler

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde neler olacak?
Türkiye o’nu izledi!
Cennet Hanım'ın 16 yaşındaki kayıp kızını Esra Erol buldu!
Hercai'nin yeni bölümünde neler olacak?
Maria ile Mustafa'nın 3.Bölümünde neler olacak?
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 18 Eylül Cuma neler oldu?
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN