"Erkek çocuk doğuramadım diye eşim Ramazan Yarım beni sokağa attı!" (Esra Erol'da 15 Eylül Salı)

Giriş Tarihi: 15 Eylül 2020 18:43
Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2020 18:13

Esra Erol'da büyük yüzleşme... "Beş kız çocuğu dünyaya getirdim, erkek çocuk doğuramadım diye eşim Ramazan Yarım beni sokağa attı!" diyen Deniz Yarım'ın anlattıkları herkesi şoke etti. Yaşadıklarını gözyaşları içinde anlatan Deniz Hanım, ihanete uğradığını da söyledi.

Esra Erol kesintisiz izle! | Esra Erol HD izle!| Esra Erol'da canlı izle! | Esra Erol yeni bölüm! | Esra Erol 15 Eylül Salı

Esra Erol'da büyük yüzleşme!

Eşinin başka bir kadınla yasak aşk yaşadığını öne süren Deniz Yarım, Ramazan Yarım'ın arabayı üzerine sürmesi sonucunda ayağından yaraladığını iddia etti. Eşinin canlı yayına çıkmamak için bir milyon lira istediğini belirten Ramazan Yarım, eşine ve çocuklarına sadık bir baba olduğuna değindi. Yarım çifti arasında yaşanan tartışma dakikalarca devam etti. İddiaları reddeden Ramazan Bey, anılarımızı yad etmek için karımın yaşadığı köye gittim!" açıklamasında bulundu.

15 Eylül Salı günü Esra Erol'da programında yaşanan son dakika gelişmelerini ve detaylarını canlı yayın bitiminden sonra tek parça kesintisiz olarak https://www.atv.com.tr/webtv/esra-erolda/bolum sayfamız üzerinden izleyebilirsiniz.

Esra Erol'da hafta içi her gün 16.20'de atv'de!

diğer haberler

"Erkek çocuk doğuramadım diye eşim Ramazan Yarım beni sokağa attı!" (Esra Erol'da 15 Eylül Salı)
Türkiye o’nu izledi!
Cennet Hanım'ın 16 yaşındaki kayıp kızını Esra Erol buldu!
Hercai'nin yeni bölümünde neler olacak?
Maria ile Mustafa'nın 3.Bölümünde neler olacak?
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 18 Eylül Cuma neler oldu?
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN