Esra Erol'da 15 Eylül Salı neler oldu?

Giriş Tarihi: 15 Eylül 2020 19:26
Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2020 19:27

Esra Erol'da hafta içi her gün birbirinden ilginç konuları ekrana taşımaya devam ediyor. Erkek çocuk doğurmadı diye kocası sokağa atan Deniz'in isyanın herkesin yüreğini yaktı. Bugün hesaplaşma vakti! Deniz, kocası Ramazan'la canlı yayında hesaplaştı. Evladı, kocası Ali Gazi tarafından kaçırılan acılı annenin 22 gündür dinmeyen evlat hasreti son buluyor! Esra Erol açıkladı, Begül çocuğunun velayetini aldı. Haftalardır evine giremeyen Begül, Esra Erol sayesinde canlı yayında evine girdi. 31 ağustos tarihinden itibaren kayıp olan Yasemin İlgören'i Esra Erol buldu. Annesini ve eşini terk eden Yasemin'in son kararı ne olacak? Bir ay önce davullu zurnalı Fırat Çalışkan ile evlendirdiği 16 yaşındaki kızı Zehra, evlendikten 15 gün sonra ortadan kayboldu. Büyük kaçışın sır perdesi nedir?

İki haftadır kayıp olan 16 yaşındaki Zehra Aba nerede?

Eshat Aba, Fırat Çalışkan (32) ile dini nikahla evlendirdiği 16 yaşındaki kızı Zehra Aba'nın bulunması için başarılı televizyoncu Esra Erol'dan yardım istedi.Esra Erol'da programına başvuran Eshat Bey, düğünden 15 gün sonra 2 Eylül'de ortadan kaybolan kızını canlı yayında aradı.

Esra Erol kesintisiz izle! | Esra Erol HD izle!| Esra Erol'da canlı izle! | Esra Erol yeni bölüm! | Esra Erol 15 Eylül Salı

16 yaşındaki Zehra Aba'ya şiddet iddiası!

Zehra Aba'nın kaybından Fırat Çalışkan'ın ailesini sorumlu tutan baba Eshat Aba, kızının yaşı küçük olduğu gerekçesiyle evliliğe onay vermediğini anlattı. Kızını davullu zurnalı evlendirdiği için eleştirilerin hedefi olan Eshat Bey, kızını kaçmasın diye evlendirdiğini söyleyerek kendini savundu. Fırat Çalışkan'ın annesi Zekiye Çalışkan ile babası Übeyidullah Çalışkan'ın Zehra'ya kötü davrandığını öne süren Eshat Bey, kızının kaybından aileyi sorumlu tuttu.

Fırat Çalışkan canlı yayında!

1988 doğumlu Fırat Çalışkan, Eshat Aba'nın kızı Zehra Aba'nın 21 yaşında olduğunu söylediğini iddia etti. Esra Erol'un Zehra neden kayboldu sorusuna Fırat Çalışkan; bunu bizde araştırıyoruz, sebebini bilmiyorum gerçekten. Her şey güzeldi, her şey onun istediği gibiydi..." açıklamasında bulundu. Kayınpeder Übeyidullah Çalışkan yayına bağlanarak hakkındaki iddiaları reddetti. "16 yaşındaki Zehra'yı babası Eshat kaçırdı.." diyen Übeyidullah Bey'in söyledikleri herkesi şaşırttı.

"Erkek çocuk doğuramadım diye eşim Ramazan Yarım beni sokağa attı!"

"Beş kız çocuğu dünyaya getirdim, erkek çocuk doğuramadım diye eşim Ramazan Yarım beni sokağa attı!" diyen Deniz Yarım'ın anlattıkları herkesi şoke etti. Yaşadıklarını gözyaşları içinde anlatan Deniz Hanım, ihanete uğradığını da söyledi.

Esra Erol kesintisiz izle! | Esra Erol HD izle!| Esra Erol'da canlı izle! | Esra Erol yeni bölüm! | Esra Erol 15 Eylül Salı

Eşinin başka bir kadınla yasak aşk yaşadığını öne süren Deniz Yarım, Ramazan Yarım'ın arabayı üzerine sürmesi sonucunda ayağından yaraladığını iddia etti. Eşinin canlı yayına çıkmamak için bir milyon lira istediğini belirten Ramazan Yarım, eşine ve çocuklarına sadık bir baba olduğuna değindi. Yarım çifti arasında yaşanan tartışma dakikalarca devam etti. İddiaları reddeden Ramazan Bey, anılarımızı yad etmek için karımın yaşadığı köye gittim!" açıklamasında bulundu.

15 Eylül Salı günü Esra Erol'da programında yaşanan son dakika gelişmelerini ve detaylarını canlı yayın bitiminden sonra tek parça kesintisiz olarak https://www.atv.com.tr/webtv/esra-erolda/bolum sayfamız üzerinden izleyebilirsiniz.

Esra Erol'da hafta içi her gün 16.20'de atv'de!

diğer haberler

Esra Erol'da 15 Eylül Salı neler oldu?
Türkiye o’nu izledi!
Cennet Hanım'ın 16 yaşındaki kayıp kızını Esra Erol buldu!
Hercai'nin yeni bölümünde neler olacak?
Maria ile Mustafa'nın 3.Bölümünde neler olacak?
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 18 Eylül Cuma neler oldu?
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN