İki haftadır kayıp olan 16 yaşındaki Zehra Aba nerede?  (Esra Erol'da 15 Eylül Salı)

Giriş Tarihi: 15 Eylül 2020 18:10
Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2020 18:12

Esra Erol'da hafta içi her gün birbirinden ilginç konuları ekrana taşımaya devam ediyor. Eshat Aba, Fırat Çalışkan (32) ile dini nikahla evlendirdiği 16 yaşındaki kızı Zehra Aba'nın bulunması için başarılı televizyoncu Esra Erol'dan yardım istedi.

Esra Erol'da programına başvuran Eshat Bey, düğünden 15 gün sonra 2 Eylül'de ortadan kaybolan kızını canlı yayında aradı.

Esra Erol kesintisiz izle! | Esra Erol HD izle!| Esra Erol'da canlı izle! | Esra Erol yeni bölüm! | Esra Erol 15 Eylül Salı

16 yaşındaki Zehra Aba'ya şiddet iddiası!

Zehra Aba'nın kaybından Fırat Çalışkan'ın ailesini sorumlu tutan baba Eshat Aba, kızının yaşı küçük olduğu gerekçesiyle evliliğe onay vermediğini anlattı. Kızını davullu zurnalı evlendirdiği için eleştirilerin hedefi olan Eshat Bey, kızını kaçmasın diye evlendirdiğini söyleyerek kendini savundu. Fırat Çalışkan'ın annesi Zekiye Çalışkan ile babası Übeyidullah Çalışkan'ın Zehra'ya kötü davrandığını öne süren Eshat Bey, kızının kaybından aileyi sorumlu tuttu.

Fırat Çalışkan canlı yayında!

1988 doğumlu Fırat Çalışkan, Eshat Aba'nın kızı Zehra Aba'nın 21 yaşında olduğunu söylediğini iddia etti. Esra Erol'un Zehra neden kayboldu sorusuna Fırat Çalışkan; bunu bizde araştırıyoruz, sebebini bilmiyorum gerçekten. Her şey güzeldi, her şey onun istediği gibiydi..." açıklamasında bulundu. Kayınpeder Übeyidullah Çalışkan yayına bağlanarak hakkındaki iddiaları reddetti. "16 yaşındaki Zehra'yı babası Eshat kaçırdı.." diyen Übeyidullah Bey'in söyledikleri herkesi şaşırttı.

15 Eylül Salı günü Esra Erol'da programında yaşanan son dakika gelişmelerini ve detaylarını canlı yayın bitiminden sonra tek parça kesintisiz olarak https://www.atv.com.tr/webtv/esra-erolda/bolum sayfamız üzerinden izleyebilirsiniz.

Esra Erol'da hafta içi her gün 16.20'de atv'de!

diğer haberler

İki haftadır kayıp olan 16 yaşındaki Zehra Aba nerede?  (Esra Erol'da 15 Eylül Salı)
Türkiye o’nu izledi!
Cennet Hanım'ın 16 yaşındaki kayıp kızını Esra Erol buldu!
Hercai'nin yeni bölümünde neler olacak?
Maria ile Mustafa'nın 3.Bölümünde neler olacak?
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 18 Eylül Cuma neler oldu?
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN