Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 17 Eylül Perşembe neler oldu?

Giriş Tarihi: 17 Eylül 2020 14:55
Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2020 14:58
ABONE OL

Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün 10.00'da canlı yayınla izleyiciyle buluşmaya devam ediyor.75 yaşındaki Metin Kahraman, 25 yıllık eşi Hatice Kahraman'ın yüklü miktardaki altın ve parasını Yeşim Yağcı'ya kaptırdığı iddiasıyla araştırmacı gazeteci Müge Anlı'dan yardım istedi. Hatice Kahraman parasına kavuştu mu? 21 yaşındaki Aleyna Çakır intihar mı etti, yoksa cinayete intihar süsü mü verildi?

Müge Anlı ile Tatlı Sert izle! Müge Anlı izle! Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 17 Eylül Perşembe 2020

Yeşim Yağcı gözaltına alındı! Hatice Kahraman'ın kayıp paraları nerede? (Müge Anlı 17 Eylül Perşembe 2020)

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 17 Eylül Perşembe neler oldu?75 yaşındaki Metin Kahraman, 25 yıllık eşi Hatice Kahraman'ın 130 Bin TL değerindeki altın ve paraların eve getirdiği bir kadın tarafından alındığı iddiasıyla atv'nin fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'e başvurmuştu. Kamera görüntülerinin yayınlanmasının ardından programa telefon bir izleyici gizemli kadının isminin Yeşim Yağcı olduğunu söyledi.

Yeşim Yağcı teslim oldu!

Hiç tanımadığı Metin Kahraman'ın evine misafir olan Yeşim Yağcı, Metin Bey'i suçlamış ve 4 tane altın verdiğini söyledi. Binanın arka kapısından çıkıp giderken evdeki 130 Bin TL değerindeki altın ve paraları alıp almadığı merak konusu oldu. Memleketi Uşak'ta olan Yeşim Yağcı emniyete giderek teslim oldu. Uşak Eğitim ve Araştırma Merkezi'ne götürülen Yeşim Yağcı,sağlık kontrollerinden sonra olayın gelen polis ekipleri tarafından olayın yaşandığı Kayseri'ye götürüldü.


İlgili haber için tıklayın!

Aleyna Çakır'ın şüpheli ölümü! Ümit Can Uygun kimdir? Bakanlık devreye girdi! (Müge Anlı 17 Eylül Perşembe 2020)

21 yaşındaki Aleyna Çakır intihar mı etti, yoksa cinayete intihar süsü mü verildi? Genç kızı öldürmekle suçlanan Ümit Can Uygun kimdir? Aleyna Çakır nasıl öldü?

Müge Anlı ile Tatlı Sert izle! Müge Anlı izle! Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 17 Eylül Perşembe 2020

Yaklaşık dört ay önce Ankara'daki evinde ölü olarak bulunan 21 yaşındaki Aleyna Çakır'ın ailesi talihsiz kızlarının cinayete kurban gittiğini savunuyordu. Kızlarının öldürüldükten sonra intihar süsü verildiğini savunan aile şüpheli olarak kızlarının erkek arkadaşı Ümit Can Uygun'u işaret ediyordu. Aleyna Çakır'ın arkadaşları genç kızın sürekli şiddet gördüğünü söyleyip cinayet ihtimali üzerinde durdu. Genç kızın komşu da şiddet gördüğü esnada yaşananları ses kaydı aldı Genç kızın yardım çığlıkları yürekleri dağladı. Aleyna'nın bir arkadaşına da "Bana bir şey olursa, ölümünden Ümit Can sorumludur!" dediği öğrenildi. Yayına bağlanan Ümit Can Uygun hakkındaki iddialı reddetmişti.

Bakanlık tarafından soruşturma başlatıldı!

Ümit Can Uygun'un çocuk eğitmenliği yapan annesiyle ilgili Bakanlık soruşturma başlattığı öğrenildi. Müge Anlı ile Tatlı Sert'e "Yurtta çalışan Ümit'in annesinin kızları gece yaşamına yönlendirdiğini duydum." açıklamasında bulundu. Bu açıklama ardında çok fazla iddia bulunduğunu ve söylenti olduğunu belirten Müge Anlı, "Ama madem çocuk eğitmenisiniz, keşke biraz kendi çocuğunuzu da eğitseydiniz." diyerek çıkıştı.

Ümit Can Uygun'un yakın arkadaşı Tayfun Kürkçü canlı yayına telefonla bağlandı ve Aleyna Çakır'ın şiddet görmediğini söyledi. Röportajın yayınlanması sonrasında genç kızın babası fenalaştı. Müge Anlı yaşlı adamın durumunun iyi olduğunu açıkladı.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...

Canlı yayını izlemek için tıklayın!

17 Eylül Perşembe günü Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşanan son dakika gelişmelerini ve detaylarını canlı yayın bitiminden sonra tek parça kesintisiz olarak https://www.atv.com.tr/webtv/muge-anli-ile-tatli-sert/bolum sayfamız üzerinden izleyebilirsiniz...

Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün 10.00'da atv'de!

diğer haberler

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 17 Eylül Perşembe neler oldu?
Tuğba Keleş cinayetinde flaş gelişme! Tuğba Keleş'i canice katleden Erdoğan Küpeli öldü!
Feride Ercan'ı vahşice öldüren Hikmet Yalçınkaya'ya müebbet hapis cezası!
Duygu Çelikten'in katil zanlısı Veli Ünder tutuklandı!
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 23 Eylül Çarşamba 2020 neler oldu?
Duygu Çelikten'in katil zanlısı Veli Ünder nerede?
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN