Esra Erol'a İstanbul Şehit ve Gazi ailelerinden anlamlı ödül

Giriş Tarihi: 29 Eylül 2020 17:52
Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2020 17:52
ABONE OL

Hafta içi her gün atv ekranında yer alan Esra Erol'da programının sevilen sunucusu Esra Erol, bugün canlı yayında İstanbul Şehit ve Gazi Aileleri Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği'nden ödül aldı.

İstanbul Şehit ve Gazi Aileleri Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Hakan Sulu'nun da katıldığı yayında Esra Erol'a "Ömür Boyu Yaşam Onur Ödülü" takdim edildi. Dernek Başkanı Sulu, "Derneğimiz olarak şehit ailelerinin, yetim çocukların ve zorda olan ailelerin yanında olduğunuz için teşekkür ederiz" dedi.

Esra Erol ise teşekkürlerini şu sözlerle dile getirdi: "Aramızda bulunan Şehit Esma Çevik'in annesine kalpten sarılıyorum. Allah sabırların en büyüğünü versin. Bu ülkeye yiğit bir kadın yetiştirmişsiniz. Esma Çevik, bomba imha uzmanı olarak Şırnak'ta görev yaparken, PKK'nın tuzakladığı bombayı çözmeye çalışırken hayatını kaybetmişti. Bu vatan uğruna genç bir kadın şehit oldu. O hepimizin kardeşi, ablası, kızı. Allah sabırlar versin" dedi.

Her daim şehit ailelerine maddi manevi destek sağladığını ileten Erol, toprağımızı korumak uğruna canlarını hiçe sayan yiğitlerimiz var. Onlar için hepimizin bazı sorumlulukları var diyerek teşekkürlerini iletti.

diğer haberler

Esra Erol'a İstanbul Şehit ve Gazi ailelerinden anlamlı ödül
Esra Erol'da programında Dünya Engelliler Gününe dikkat çekildi
Esra Erol genç kızların sesi oldu
Esra Erol kayıp kızı 10 dakikada buldu
Esra Erol Utku Ercan'ın annesini buldu
Esra Erol'da 18 yıl sonra ailesine kavuştu
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN