Zirvenin tek sahibi 'Bir Zamanlar Çukurova'

Giriş Tarihi: 16 Ekim 2020 11:00
Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2020 11:01
ABONE OL

Perşembe akşamları atv ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova, tüm kategorilerde en çok izlenen yapım oldu. Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümü, Tüm Kişiler'de %9,74 izlenme oranı ve %25,52 izlenme payı, AB'de %7,98 izlenme oranı ve %20,70 izlenme payı, 20+ABC1'de %9,10 izlenme oranı ve %22,79 izlenme payı alarak birinci oldu. İki sezondur atv ekranında Perşembe gecelerinin zirvesinde yer alan, yapımını TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın gerçekleştirdiği 'Bir Zamanlar Çukurova', seyircinin karşısındaki 68. haftasında da heyecan dolu bir bölüm ile ekrana gelerek, zirvedeki yerini korudu.

Yaman konağında bir kez daha silah sesi!

Yılmaz ve Demir'in Adnan ile ilgili hesaplaşmaları, yine birbirlerine silah çekmelerine sahne oldu! Ancak konakta herkesi şoke eden gelişme, başka bir silah sesi ile yaşandı! Yılmaz'ın Demir'e çektiği silahın, Züleyha ile Hünkar onları durdurmaya çalışırken patlaması, dizinin korku dolu bir 68. bölüm finaline sahne oldu!

Yılmaz ve Züleyha kaçmayacak mı?

Züleyha, Hünkar ve Gülten'e veda ederek, sevinç ve mutluluk gözyaşları içinde konaktan ayrıldı ama bu kez kavuşmalarına Şermin engel oldu! Kaçacaklarını öğrenen Demir, Züleyha'nın yolunu kesince, Hünkar'ın yine duruma müdahale ettiğini düşünen Yılmaz da konağa koştu! Hünkar'ı alıp, kulübeye götüren Yılmaz, kaderlerini değiştiren kadını alevler içinde bıraktı

Yılmaz geçmişin hesabını ''ölümle'' alamayacağını anladı

Yılmaz, geçmişin acılarını unutmak, hesabını sormak için, Hünkar'ı alevler içinde bıraktı ama son anda "ben senin kadar cani değilim" diyerek, kapıyı açtı. O sırada, Fekeli de gelmişti ve Hünkar'ı teselli eden, şoku atlatmasını sağlayan o oldu.

Müjgan, Yılmaz'dan vazgeçti mi?

Yılmaz'ın Kerem Ali'yi alıp gitmesi ile Behice ortalığı öyle bir velveleye verdi ki, karşısında Fekeli'yi buldu! Yılmaz da son anda eve dönünce, Müjgan bir kez daha, Yılmaz tarafından olayları abartmakla suçlandı. Olan biteni anlamaya çalışan Fikret, Müjgan'ın yaşadıklarını ilk kez ondan dinledi.

Demir, Züleyha'dan vazgeçebilecek mi?

Demir, tüm yaşananlardan sonra, eve geri döndü. Çocukları ve Züleyha ile yeniden mutluluk oyunu oynamaya karar verdi. Ancak artık Züleyha arkasında hem Hünkar'ın hem de Sevda'nın desteği ile bu oyunda yer almak istemediğini belli etti.

Sevda'da Züleyha'nın hikayesine dahil!

Züleyha'nın yaşadıklarını kendi hayatına benzeten Sevda, hem Demir'i bu hikayeden çıkmak için ikna etmeye çalıştı hem de Züleyha'nın Hünkar'ı öldürmesine engel oldu. Bu uğurda, düşmanın ayağına kadar gitmeyi bile göze aldı. İki ezeli düşman kadın, bu kez Züleyha için karşı karşıya geldiler ama ilk kez. Hünkar, Sevda'ya borçlu oldu. Üstelik de hayatını borçlandı.

Demir ve Yılmaz bu kez Adnan için mi savaşmaya başlıyor?

Demir, eve döndükten sonra, Yılmaz'ın Adnan'ın babası olduğunu bildiğini öğrendi. Züleyha'yı kendini sevmeye ikna edemese de, çocuklarının babası ve Züleyha'nın kocası olmaktan vazgeçmemek için, yeniden harekete geçti. Tüm Çukurova'ya, sünnet düğünü yapacağını duyurdu. Elbette bunu duyan Yılmaz da "Adnan'ın babası benim", dilerek konağı bastı! İki erkek kozlarını paylaşırken duyulan silah sesi, herkesi şoke etti!

Bir Zamanlar Çukurova 68. Bölümü izlemek için tıklayın

diğer haberler

Zirvenin tek sahibi 'Bir Zamanlar Çukurova'
2011’de kurulan ve Birleşmiş Milletlere en son üye olan ülke hangisidir?
Türkçedeki ay adlarından hangileri Latince kökenlidir?
Afrin'de Hain Saldırı: 1 Asker Şehit
Dehşete düşüren cinayet Kerem Durur’a ne oldu?
Kuruluş Osman'ın Göktuğ'u Burak Çelik: ''Setimiz şampiyonlar ligi gibi''
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN