Evlilik hayali pahalıya patladı, dolandırıldığı iddiasıyla Müge Anlı'ya başvurdu

Giriş Tarihi: 19 Kasım 2020 13:22
Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2020 10:51
ABONE OL

Manisa Gördes'te yaşayan Yurdacan Baydemir'in (60) 10 yıl süren boşanma davasının ardından yeniden evlenme isteği pahalıya mal oldu. Evlilik hayalinin sonunda Yurdacan Baydemir 270 bin lirasından oldu, tüm mal varlığına haciz koyuldu. Evlilik vaadiyle dolandırıldığını iddia eden Baydemir Müge Anlı'ya başvurdu.

İddiaya göre Manisa Gördes'te 10 yıl eşinden ayrı yaşayan Yurdacan Baydemir tekrar evlenmeye karar verdi. Gördes'in Kır Köyü'nden Halil Memiş adındaki şahıs tarafından bir Nurcan adında bir kadınla tanıştırıldı. 80 gram bilezik karşılığında imam nikahlı olarak yaşama vaadi alan Baydemir, 80 gram bilezik, 1 Cumhuriyet altını, orta boy zincir, küpe ve yüzük taktı.

İstekler bitmedi

Ancak evlilik hayali kurduğu kadının istekleri bitmedi. Baydemir, 30 bin lira borcunu olduğunu dile getiren Nurcan Hanıma istediği parayı verdi. Nurcan Hanıma hem mücevher hem de para veren Baydemir bu isteğini farklı bahanelerle sürekli ertelemek zorunda kaldı. Birlikte yaşama isteğini çeşitli hahanelerle erteleyen Nuran Hanıma, borcu için 5 ay boyunca 5 bin lira daha ödedi. Sonrasında iş kurma sebebiyle bir araba daha aldı.

130 bin liralık senede imza attı

Son olarak kendisine güvence olarak istediği 130 bin liralık senede imza attı. Baydemir daha sonra bu senetlerin icara verildiğini öğrendi.140 bin lira nakit para ve 130 bin liralık senet imzalayan Baydemir "Duygularıyla oynandığını dile getirdi, bu sorun çözülsün dedi."

Nurcan Hanım canlı yayında cevap verdi

İddiaların odağındaki Nurcan Hanım, Müge Anlı canlı yayınına katıldı. Nurcan Hanım, "Boşanalı 5 yıl oldu. İstediğim zaman nikah kıyabilirim. Ama O (Yurdacan Baydemir) boşanamadığı için evlenmiyorum onunla. Bugün boşansın hemen evlenirim . 10 yaşında kızımla beni ölümle tehdit etti. Mesajları duruyor. 2018'den bu yana sevdiğim insandı. Çocuğum ve beni tehdit edene kadar. Evli olduğunu bilmiyordum sakladı benden" şeklinde konuştu.

diğer haberler

Evlilik hayali pahalıya patladı, dolandırıldığı iddiasıyla Müge Anlı'ya başvurdu
Müge Anlı fırtınası devam ediyor
Kerem Durur olayı Müge Anlı tarafından çözülüyor
14 yaşındaki Eyüp bulundu
Bir mucize daha gerçek oldu
Makbule Sarı cinayeti çözüldü. Detayları Müge Anlı anlattı
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN