Osman Bey, Nikola'yı böyle gafil avladı

Giriş Tarihi: 25 Kasım 2020 22:32
Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2020 22:37
ABONE OL

‘Kuruluş Osman’ın heyecanla izlenen 35’inci bölümünde, Kulucahisar Kalesi’ne giren ve Nikola’nın askerleri tarafından yakalanan Osman Bey, zekice planını uygulamaya koydu.

Gizli geçitten girdiği Kulucahisar Kalesi'nde Bizans askerleri tarafından ele geçirilen ve bağlanarak Nikola'ya götürülen Osman Bey'in rahatlığı Nikola'nın dikkatinden kaçmadı.

"Hırsına yenik düştün Osman! Bu kaleye bu kadar sık gelmemeliydin" diyen Nikola'ya meydan okuyan Osman Bey "Ölümü öldürenler yenilmez Nikola. Bizim yolumuz zafer adımız muzafferdir" cevabını verdi.

Nikola "Ama yenildin Osman! Buraya tek başına gelerek ne yapmayı umuyordun" diyerek niyetini sorgularken, kol yeninde sakladığı küçük hançer sayesinde iplerinden kurtulan Osman Bey, Nikola'yı gafil avladı ve muhafızlarını da etkisiz hale getirmeyi başardı.

Osman Bey, Söğüt'e yapılacak saldırıya engel olabilecek mi? Nikola ölecek mi? Savcı Bey ve Dündar Bey'i Kulucahisar Kalesi'nde ne bekliyor? Yavlak Arslan, İnegöl Kalesi'ni almayı başarabilecek mi? Bala Hatun, Targun Hatun'un sırrını çözebilecek mi? Sağlığı kötüye giden Ertuğrul Bey'in akıbeti ne olacak?

Yapımcılığını Mehmet Bozdağ'ın; genel yönetmenliğini Metin Günay'ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit'in üstlendiği 'Kuruluş Osman'ın 35'inci bölümü de seyirciden büyük ilgi görürken, sosyal medyada da en çok konuşulanlar arasında yer aldı.

diğer haberler

Osman Bey, Nikola'yı böyle gafil avladı
Kuruluş Osman yine zirvede
Kuruluş Osman şimdi de Ortadoğu'da
Kuruluş Osman çok konuşulacak muhteşem bir bölümle dönüyor
Kuruluş Osman'ın Hazal Hatun'u Yeşim Ceren Bozoğlu diziyle ilgili açıklamalarda bulundu
Kuruluş Osman çok konuşulan bölümüyle reytingin zirvesinde
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN