Perşembe'nin tek galibi Bir Zamanlar Çukurova

Giriş Tarihi: 27 Kasım 2020 10:18
Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2020 10:49
ABONE OL

Tüm kategorilerde birinci oldu!

Perşembe akşamları atv ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova, tüm kategorilerde en çok izlenen yapım oldu. Yapımını TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın gerçekleştirdiği Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümü, Tüm Kişiler'de %12,73 izlenme oranı ve %27,35 izlenme payı, AB'de %7,96 izlenme oranı ve %17,79 izlenme payı, 20+ABC1'de %11,22 izlenme oranı ve %23,34 izlenme payı alarak birinci oldu. Dizi aynı zamanda sosyal medyanın da en çok konuşanları arasındaydı. Bir Zamanlar Çukurova'nın 74.bölümünde #SensizKalırsam etiketi sosyal medyanın gündemindeydi. Hünkar'ın bir sözüyle kaderi değişen Züleyha, şimdi Hünkar'ın izinde yeni Hanımağa olarak kendi kaderinin iplerini eline aldı! Züleyha - Yılmaz aşkı geçtiği onca sınavdan sonra, şimdi bambaşka bir yol ayrımına geldi!

Müjgan'ın oyunu kısa sürdü!

Adeta halasının izinden giden Müjgan, Behice'ye bile söylemeden yaptığı planın sonunda yine en çok üzülen oldu! Züleyha'nın canını yakmak ve Yılmaz'dan vazgeçmesini sağlamak için, onu takip edip, eczaneye peşinden girerek, "hamile olduğu" haberini duyurdu.

Bu haber, Fekeli konağında sevinç ve şaşkınlık ile karşılanırken, Züleyha için büyük bir üzüntüye neden oldu. Ancak en büyük şaşkınlığı yaşayan, Müjgan'a aylardır elini sürmeyen Yılmaz'dı!

Müjgan hedeflediği şekilde olmasa da amacına ulaştı mı?

Hamilelik haberi, en çok Behice'yi sevindirdi ama sevinci uzun süremedi. Yılmaz haberi alır almaz, çocuğun kendisinden olamayacağını söyleyince, ortalık karıştı. O sırada Züleyha da önce Yılmaz'la bağını kopardı, ardından kaderinin iplerini eline aldı. Yılmaz, Züleyha'ya durumu açıklayamadan, Züleyha Saniye ile birlikte huğlara gidip, "artık ben varım" diye, Hünkar'ın yerine hanımağalığını ilan etti!

Fekeli'nin iki evladı karşı karşıya!

Yılmaz, Müjgan'ın oyununu çözmeye çalışırken, "Fikret ile Doktor Hanım" dedikoduları sokakta karş��sına çıktı! Çetin ile önce adamlarla kavga eden Yılmaz sonra da Fikret ile hesaplaşmaya gitti. Fekeli'nin en zor anları iki evladının birinin elinde silah varken karşı karşıya kaldığı anlardı! İki kardeşin birbirine düşmesini engellemek için Müjgan yalanını itiraf etti. Hamile olmadığını söyledi!

Gaffur kaçıyor mu?

Behice'nin tehditleri ile ne yapacağını şaşıran Gaffur, yine kendini bir maceraya savurdu. Cezaevine girmemek için, Almanya'ya gitmeye karar veren Gaffur yine Saniye'den habersiz elindekini avucundakini bu işe yatırdı.

Şermin ve Sevda dost olabilecek mi?

Behice'nin kendini vurdurmuş olabileceği tahminleri ile neredeyse planının tamamını anlayan Şermin, bunları gidip Demir'e anlattı. İki kuzen yeniden dostluklarını ilan ettiler. İlan etmekle kalmayan Demir, Şermin'den Sevda ile ilgilenmesini de rica etti. Şermin, ilk dernek toplantısına Sevda'yı koluna takarak gitti. Sevda'yı Adana cemiyet hayatına tanıtmış oldu.

Fekeli'nin hüznü yürek dağladı

40 yıl sonra nihayet kavuşacaklarken, Hünkar'ın ölümüyle perişan olan Fekeli'nin, sevdalısı ile kahve içtiği yerde tek başına kahve içişi, yürek dağladı. Kavuşamayan âşıkların hüznü, sanki Çukurova'ya yayıldı.

Bir Zamanlar Çukurova 74. Bölümü izlemek için tıklayın

diğer haberler

Perşembe'nin tek galibi Bir Zamanlar Çukurova
Zirvenin tek sahibi 'Bir Zamanlar Çukurova'
Perşembe akşamının vazgeçilmezi 'Bir Zamanlar Çukurova'
Çukurova'da Ümit dönemi başlıyor
Zirvede tek başına Bir Zamanlar Çukurova
Rakipsiz birinci 'Bir Zamanlar Çukurova'
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN