Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 12 Şubat Çarşamba neler oldu? Hangi gelişmeler yaşandı?

Giriş Tarihi: 12 Şubat 2020 14:34

Müge Anlı ile Tatlı Sert 12 Şubat Çarşamba! Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölüm! Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 12 Şubat Çarşamba neler oldu? Hangi gelişmeler yaşandı? Müge Anlı canlı! Müge Anlı yeni bölüm! Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle! Son dakika Müge Anlı!

"Müge Anlı ve Dostları Mobil Aşevi" projesine büyük destek!

Müge Anlı yeni bölüm! Müge Anlı sadece yaptığı ses getiren programlarla değil, sosyal yardım projeleriyle de dikkat çekiyor. Türkiye'de sayısız faali meçhul cinayeti aydınlatan, bir çok kaybı sevdikleriyle kavuşturan araştırmacı gazeteci Müge Anlı, sosyal sorumluluk projeleriyle de adından söz ettiriyor. Hafta içi her gün 10.00'da atv ekranlarında yayınlanan fenomen program Müge Anlı ile Tatlı Sert'te başlatılan "Müge Anlı ve Dostları Mobil Aşevi" tırı Türkiye'yi gezmeye başladı.

Müge Anlı, aşevi tırını ilk olarak Elazığ'a gönderdi!

Müge Anlı, 11 Şubat canlı yayınında "Müge Anlı ve Dostları Mobil Aşevi" projesini anlatmıştı. Mobil aşevi tırı büyük ilgi gördü. Türkiye'de ihtiyaç sahiplerine yardım için yola koyulan ve her gün 3 öğün yemek hizmeti verecek olan aşevi, ilk olarak depremzedelerin yaralarını sarmak için Elazığ'a doğru yola çıktı.

Müge Anlı'da rekor bağış!

"2868" e atılan mesajlarla "Müge Anlı ve Dostları Mobil Aşevi" projesini hayata geçiren Müge Anlı, mutluluğunu canlı yayında paylaştı. Anlı: "Dün bir kampanya bile yapmadık ama sizler 2868'e "Müge" yazarak her zaman gönderebilirsiniz..." dedi. Başarılı isim Müge Anlı, toplanan bağış miktarını 790 bin 942 lira olarak açıkladı.

2 sabit 5 mobil toplam 7 aşevi hizmet verecek!

Erzurum ve Gaziantep'te ise iki sabit, 5 adet de mobil olmak üzere toplamda 7 aşevi inşa edileceğini belirten Anlı bir kez daha çağrıda bulundu. Siz de bağış yapmak isterseniz "Müge" yazarak 2868'e mesaj atarak 10 tl bağışta bulunabilirsiniz.

Müge Anlı bir kaybı daha buldu! 14 yaşındaki Merve Korucu'dan sevindirici haber!

Müge Anlı yeni bölüm! Asiye Mertan, kızı Merve Korucu'nun bulunması için Müge Anlı ve ekibinden yardım istemişti. Akıllara durgunluk veren olayda 14 yaşındaki küçük kızın 35 yaşındaki 'Mahir' lakaplı 'Mahire' nin kaçırdığı iddiası gündeme taşınmıştı. 25 Ocak'ta Samsun'da kaybolan ve bir daha kendisinden haber alınamayan 14 yaşındaki Merve, hakkında Müge Anlı canlı yayında çağrıda bulunmuştu. Müge Anlı'nın ekrana taşıdığı olayda sevindiren gelişmeler yaşandı.

14 yaşındaki Merve Korucu, 19 gün sonra bulundu!

Müge Anlı yeni bölüm! Samsun İl Emniyet Müdürlüğü nezdinde Samsun Çocuk Şube Müdürlüğü ve Atakum İlçe Emniyeti'ne ve İl Adım ilçe Emniyeti'ne çalışmalarından dolayı teşekkür eden Müge Anlı, yaşanan gelişmeler hakkında bilgi verdi. Erkek gibi giyinen ve kendisine "Mahir" denilmesini isteyen "Mahire" isimli bir kadın tarafından alıkoyulduğu öne sürülen Merve hakkındaki iddialar doğru çıktı. Mahire isimli şahsın yanında 48 yaşında İrfan adında bir de erkek bulunuyordu.Yapılan baskında sağ sağlim ele geçirilen küçük kızın, çocuk şubede pedagog eşliğinde ifadesi alınacak. Korkunç olayla ilgili 2 kişi gözaltına alındı.

Merve Korucu sosyal hizmetlere mi verilecek?

Asiye Mertan, kızının korktuğu için gerçekleri anlatmayacağından endişelendiğini dile getirdi. Müge Anlı, savcıların doğru karar vereceğini belirterek ailenin de inceleneceğini belirtti.

4 çocuk annesi Meral Altınbaş'ın büyük pişmanlığı!

Müge Anlı yeni bölüm! 17 Ocak'ta Gaziantep'teki evinden çıkıp bir otomobile binen ve ardından kayıplara karışan 4 çocuk annesi 32 yaşındaki Meral Altınbaş'ın bulunması için annesi Hörü Bozkurt ile kardeşi Ali Bozkurt, Müge Anlı ile Tatlı Sert'e başvurmuştu. Eşi Irak'ta çalışan Meral Hanım'ın aracına bindiği kişinin kayınpederinin komşusu Serdar Bey olduğu öne sürülmüştü. Evli ve iki çocuklu olan Serdar Bey ile kaçan Meral Hanım'a ailesi evine dön çağrısında bulundu.

Meral Altınbaş bulundu!

Müge Anlı yeni bölüm! Serdar Bey ile Meral Hanım'ın Hatay'da yeni bir ev tuttukları ;ancak Serdar Bey'in Meral Hanım ile yaşadığı evi terk ettiği iddiası canlı yayında konuşulmuştu. Araştırmacı gazeteci Müge Anlı, genç kadının bulunduğu bilgisini verdi. Meral'ın kendilerine ulaştığını ifade eden Anlı, genç kadının ailesi ile görüşmek istemediğini söyledi. Müge Anlı, Fransa'da yaşayan ve bir süre önce kendisine vekalet veren ablası Mine Hanım'ın villasını da satan ve paraları Serdar Bey ile harcayan Meral Altınbaş'ın " İyiyim sağlıklıyım, tapuda benimdi sattım!" dediğini söyledi.

4 çocuk annesi kadının büyük pişmanlığı!

Stüdyoya gelen Meral Altınbaş, tüm yaşadıklarının 1 ay içinde olduğunu ve pişman olduğunu belirtti. Serdar ile bir arkadaşı aracılığıyla tanışan ve o dönem eşiyle sorunları olduğu için boşlukta olduğunu belirterek Meral Hanım akıl almaz iddialarda bulundu. Serdar Bey ile aşk yaşadıklarını doğrulayan genç kadın bir gece kendisini bir erkeğin gelip aldığını ve bir binanın bodrum katına götürüp sabaha kadar zararlı madde kullandıklarını anlattı.

Şantaj iddiası!

Serdar Bey'in kendisine özel fotoğrafları ile şantaj yaptığını öne süren Meral Altınbaş, işin içinde Serdar Bey'in eşi Cansu Hanım'ın da olduğunu iddia etti. Meral Altınbaş, savcıya eşi ve ağabeylerinin yanında olduğu için şantaj olayını anlatamadığını ifade etti. Meral Hanım, yaşadıklarından pişman olduğunu ve Serdar Bey'e kaptırdığını söylediği villa ve araba parasını geri almak istediğini belirtti.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...

Müge Anlı hafta içi her gün 10.00'da atv'de!

diğer haberler

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 12 Şubat Çarşamba neler oldu? Hangi gelişmeler yaşandı?
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe neler oldu? Çağla Tuğaltay cinayetinde flaş gelişme!
Müge Anlı, Saliha Barutçu'nun yıllardır görmediği oğlu Zülfikar Şah Yılmaz’ı buldu! Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 4 Haziran Perşembe!
Müge Anlı "Yılın en yaratıcı 50 Listesi'nde!"
Ünlü oyuncu Sumru Yavrucuk'un kayıp köpeğini Müge Anlı buldu!
16 yaşındaki Sıla'yı Müge Anlı buldu! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 2 Haziran Salı 2020!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN